Poslání církve

Poslání církve

Kevin DeYoung, Greg Gilbert

Křesťané dnes definují misii více zeširoka a rozmanitěji než kdykoli předtím. Ubíráme se jako tělo Kristovo stejným směrem, nebo.. více

Kniha

vydavatel: Didasko

kód produktu: NX0162

maloobchodní cena: 320 Kč ušetříte 32 Kč (10%)

288 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Kevin DeYoung, Greg Gilbert - Poslání církve

Křesťané dnes definují misii více zeširoka a rozmanitěji než kdykoli předtím. Ubíráme se jako tělo Kristovo stejným směrem, nebo má každý z nás jiný úkol? Někteří tvrdí, že posláním církve je postavit se proti nespravedlnosti, zmírňovat utrpení a dělat co nejvíc proto, aby svět poznal Boží lásku. Jiní se obávají, že církvi hrozí, že se přestane soustředit na Boha, a tudíž kladou důraz na zvěstování evangelia. Zdá se, že lidé poslání církve stále ještě správně nepochopili.

Kevin DeYoung a Greg Gilbert se domnívají, že jako evangelikálové se můžeme v mnohém shodnout, pokud se ovšem budeme na věc dívat ze správného úhlu a svou teologii misie budeme budovat ze stejných biblických stavebních kamenů. DeYoung a Gilbert objasňují klíčové pojmy, jako je království, evangelium a sociální spravedlnost, a pomáhají nám tak dojít ke shodě – sjednotit se na tom, co máme společného – a pustit se do toho, co je skutečným posláním církve.

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku