Ponecháni napospas: 7. díl - Začátek pronásledování + 8. díl - Smrtící úder

Kód: DB2602
Neohodnoceno
–10 %
Ponecháni napospas: 7. díl - Začátek pronásledování + 8. díl - Smrtící úder
210 Kč –10 % 189 Kč
Skladem (3 ks)
Příběh na pokračování z blízké budoucnosti inspirovaný proroctvími z biblické apokalypsy vychází z úspěšné knihy Ponecháni napospas autorů Jerry B. Jenkinse a Tima LaHaye. Popisuje události ze začátku konce světa viděné očima čtyř mladých přátel - Judda, Viki, Lionela a Ryana. V době, kdy se svět, tak jak ho znali, začíná rozpadat

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příběh na pokračování z blízké budoucnosti inspirovaný proroctvími z biblické apokalypsy vychází z úspěšné knihy Ponecháni napospas autorů Jerry B. Jenkinse a Tima LaHaye. Popisuje události ze začátku konce světa viděné očima čtyř mladých přátel - Judda, Viki, Lionela a Ryana. V době, kdy se svět, tak jak ho znali, začíná rozpadat, společně nalézají víru a začínají bojovat proti zlu, které je obklopuje.
V 7. a 8. díle se smyčka stahuje. Viki je zrazena a prochází těžkou zkouškou, Judd se rozhoduje pro nebezpečný krok, který bude mít následky pro celý jeho další život. Současně jsou Mladí rytíři svědky naplňování dávných biblických proroctví. Blíží se děsivá katastrofa, která je má připravit o blízkého přítele.

Brož., 207 str., rok vydání: 2013

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Kvartus
Rok Vydání: 2014
Počet stran: 207
Vazba: brožovaná
EAN: 9788090491687

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: