Pokora

Kód: DB3417
Neohodnoceno
–4 %
DB3417
129 Kč –4 % 123 Kč
Skladem (10 ks)
Boží volání k pokoře dnes sílí, zvláště když chceme, aby naše země byla uzdravena. Bůh zaslibuje: Když se můj lid, který se nazývá mým jménem, pokoří, budou se modlit, hledat moji tvář a odvrátí se od svých zlých cest, vyslyším z nebes, odpustím jejich hřích a uzdravím jejich zemi. (2Pa 7,14) Naplníme podmínky?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Boží volání k pokoře dnes sílí, zvláště když chceme, aby naše země byla uzdravena. Bůh zaslibuje: Když se můj lid, který se nazývá mým jménem, pokoří, budou se modlit, hledat moji tvář a odvrátí se od svých zlých cest, vyslyším z nebes, odpustím jejich hřích a uzdravím jejich zemi. (2Pa 7,14) Naplníme podmínky? Potřebujeme milost a tu Bůh dává pokorným.

 

Když Ježíš řekl: „Učte se ode mě,“ kladl důraz na jednu určitou vlastnost – na svou pokoru. Při jiné příležitosti prohlásil, že v Království nebes je největší ten, kdo se pokoří. Bůh neměří duchovní velikost výškou našich úspěchů, ale hloubkou naší pokory.

 

V této knížce s podtitulem Cesta do Kristovy podoby budete mít možnost prostudovat typické znaky pokory a důvod, proč tato vlastnost přitahuje Boží pozornost. Zjistíte, že pokora je předpokladem a základem proměny. Také lépe pochopíte, proč všemohoucí Bůh prohlásil: „Člověk, kterého si skutečně cením, je pokorný, dokáže litovat svých činů a respektuje má slova.“ (Izajáš 66,2)

 

 

Francis Frangipane je od roku 1989 zakladatel a hlavní pastor River of Life Ministries v Cedar Rapids v Iowě. Je často zván, aby kázal na různých mezinárodních konferencích. Napsal mnoho úspěšných knih, například velmi žádanou knihu Tři bitevní pole nebo V úkrytu Nejvyššího. Pastor Frangipane založil rovněž internetovou online školu In Christ‘s Image Training (Výchova do Kristovy podoby). Díky televizi GOD TV lze ve více než 200 státech světa sledovat jeho televizní program In Christ’s Image, vysílaný každý týden.

Doplňkové parametry

Kategorie: Teologie
Nakladatelství: Juda
Rok Vydání: 2021
Počet stran: 122
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087239599

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: