Po každé ráně jsem trochu výš

Kód: DB3407
Neohodnoceno
–10 %
DB3408
190 Kč –10 % 171 Kč
Skladem (>10 ks)
Vyskytují se na vaší cestě životem balvany?Použijte je jako schody, které vám pomohou vyšplhat výš!Nemůžeme zabránit tomu, aby do našeho života přicházely krize, ale můžeme je co nejlépe využít. V knize Po každé ráně jsem trochu výš

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyskytují se na vaší cestě životem balvany?

Použijte je jako schody, které vám pomohou vyšplhat výš!

Nemůžeme zabránit tomu, aby do našeho života přicházely krize, ale můžeme je co nejlépe využít. V knize Po každé ráně jsem trochu výš nabízí důvěryhodný znalec Bible Warren W. Wiersbe spolehlivou naději a útěchu pro chvíle, kdy se potýkáte se starostmi, zklamáním, samotou nebo depresí. Těchto třicet stručných, snadno srozumitelných zamyšlení, která původně vznikla jako rozhlasový pořad Songs in the Night (Noční písně), čerpá moudrost přímo z Božího slova. Věříme, že vám pomohou projít těmito těžkými obdobími a reagovat na ně pevnou vírou.

Cílem těchto zamyšlení je pomoci vám znovu získat (nebo možná poprvé v životě objevit) optimistický pohled na život, který vám pomůže čelit každému novému dni nebo týdnu. Ukazují, jak se spoléhat na Boží zaslíbení, využívat výhod, které přináší odpuštění, a nacházet v životě spokojenost. To vše pak vede k růstu radosti.

Nemusíme o ty balvany jen zakopávat. Postřehy, které najdete v této povzbuzující knize, ukazují, jak mít svou cestu pod kontrolou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Teologie
Nakladatelství: Didasko
Rok Vydání: 2020
Počet stran: 174
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087587782

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: