Pět jazyků lásky a děti

Kód: NK0329
Tip
1 hodnocení
Značka: Gary Chapman
–10 %
Pět jazyků lásky a děti
369 Kč –10 % 332 Kč
Skladem (>10 ks)

Světový bestseller Pět jazyků lásky pomohl milionům párů po celém světě odhalit tajemství láskyplného a trvalého vztahu. Teď máte příležitost naučit se promlouvat jazyky lásky vašich dětí.

Potřeba být milován je základní potřebou každého člověka a u dětí to platí dvojnásob. Mnoho dětí slyší od svých rodičů, že je milují, přesto jejich lásku necítí. Pět jazyků lásky a děti otevírá dveře k mnohem hlubšímu pochopení a naplnění citových potřeb vašeho dítěte. Naučte se mluvit jazyky lásky svých dětí ještě dnes!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světový bestseller Pět jazyků lásky pomohl milionům párů po celém světě odhalit tajemství láskyplného a trvalého vztahu. Teď máte příležitost naučit se promlouvat jazyky lásky vašich dětí. Potřeba být milován je základní potřebou každého člověka a u dětí to platí dvojnásob. Mnoho dětí slyší od svých rodičů, že je milují, přesto jejich lásku necítí. Pět jazyků lásky a děti otevírá dveře k mnohem hlubšímu pochopení a naplnění citových potřeb vašeho dítěte. Naučte se mluvit jazyky lásky svých dětí ještě dnes!

Doplňkové parametry

Kategorie: Výchova
Nakladatelství: Návrat domů
Rok Vydání: 2022
Počet stran: 208
Vazba: pevná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: