Osvobozující modlitba

Kód: DB2700
Neohodnoceno
–5 %
Osvobozující modlitba
119 Kč –5 % 113 Kč
Skladem (5 ks)
Věříme, že Bůh chce lidi uzdravit - tělesně i emocionálně - a na nás věřících je, abychom toto uzdravení zprostředkovali ztraceným, zraněným a umírajícím lidem. Když se někdo setká s Ježíšem tam, kde byl zraněn, Ježíš mu vždy přinese pokoj, svobodu a uzdravení. Tento proces nazýváme Osvobozující

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věříme, že Bůh chce lidi uzdravit - tělesně i emocionálně - a na nás věřících je, abychom toto uzdravení zprostředkovali ztraceným, zraněným a umírajícím lidem. Když se někdo setká s Ježíšem tam, kde byl zraněn, Ježíš mu vždy přinese pokoj, svobodu a uzdravení. Tento proces nazýváme Osvobozující modlitbou.

Bůh stvořil lidi s emocemi. Emoce ovlivňují náš život, neboť se pod jejich vlivem rozhodujeme. Naše reakce závisí na tom, čemu věříme. To, čemu věřím, ovlivňuje, co cítím a co dělám. Mé hluboké přesvědčení se vždy projeví v mých pocitech. Pokud věřím něčemu, co je pravda, pak tento princip pracuje pro mě. Je dobré věřit, že vás Bůh miluje. Nikdo vás pak o tom nemusí přesvědčovat - prostě to cítíte. Pokud se cítíte milováni, budete podle toho jednat.

Co když však někde v hlubinách srdce - daleko od vědomých myšlenek - věřím nějaké lži? Je možné něčemu věřit a nebýt si toho vědom. Motivy jsou občas našemu vědomí skryty. Naše hluboce zasutá přesvědčení někdy nejsou součástí vědomého přemýšlení. Emoce nám věrně ukazují, čemu skutečně věříme. V Osvobozující modlitbě se zabýváme našimi emocemi a prosíme Ducha svatého, aby nás přivedl k jejich zdroji.

bdquo;V průběhu let jsme vyučili Osvobozující modlitbě stovky lidí a tato modlitební služba začala růst. Viděli jsme tisíce lidí osvobozených z nejrůznějších emocionálních problémů, depresí, smutku, strachu, úzkostí, zahanbení, neodpuštění, různých druhů závislostí atd. Před nějakým časem jsme si uvědomili, že potřebujeme příručku Osvobozující modlitby. Justina H. Reicksová, která vede službu Osvobozující modlitby v našem sboru, na ní začala pracovat. Tato příručka je úžasnou pomůckou pro každého, kdo touží vidět, jak jsou druzí lidé osvobozováni ze svých spoutaností. Vřele ji doporučuji.ldquo; - Harvey Boyd, starší sboru Grace Fellowship, uzdravující kazatel

Justina H. Reicksová mnoho let milovala Boha a toužila pro něj žít. Spolu s manželem se aktivně podílela na sborovém životě a žila pohodlný život se čtyřmi dětmi. Přitom však žila pod temným a těžkým mrakem deprese. Proč se nemohla radovat z požehnání, která jí Bůh dal? Po dlouhém období trápení se setkala se službou Osvobozující modlitby. Po několika setkáních a modlitbách ji Bůh přivedl ke zdroji její deprese. Tam k ní promluvil Ježíš a deprese okamžitě zmizela! Byl konec bojům a zápasům. Justina byla svobodná. Se svou rodinou se přestěhovala do města Cabot v Arkansasu a začala chodit do sboru Grace Fellowship. Bůh mocně jednal v jejím životě a ona toužila pomoci i ostatním. Absolvovala kurz Osvobozující modlitby a začala se modlit za druhé. Bůh ji začal mocně používat k vysvobození jiných lidí. Nyní ve svém sboru vede službu Osvobozující modlitby. Skrze tuto službu, která se šíří i do jiných sborů, jsou dnes osvobozovány již tisíce lidí.

Rok vydání: 2014 (dotisk 2019), brožovaná, výška: 21 cm šířka: 14,8 cm, 88 stran

Doplňkové parametry

Kategorie: Teologie
Nakladatelství: Juda
Rok Vydání: 2019
Počet stran: 88
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: