Nový zákon / New Testament

Kód: DB2026
Doprodej
Neohodnoceno
–10 %
Nový zákon / New Testament
199 Kč –10 % 179 Kč
Skladem (9 ks)

Překlad 21. století přináší nadčasové poselství Bible v současné, čtivé češtině. Usiluje o maximální věrnost původním hebrejským, aramejským a řeckým textům, zároveň však chce oslovit dnešní čtenáře, ať už jsou zvyklí čerpat z té to knihy inspiraci pro každý den, anebo ji otevírají poprvé. Kolik

Detailní informace

Detailní popis produktu

Překlad 21. století přináší nadčasové poselství Bible v současné, čtivé češtině. Usiluje o maximální věrnost původním hebrejským, aramejským a řeckým textům, zároveň však chce oslovit dnešní čtenáře, ať už jsou zvyklí čerpat z té to knihy inspiraci pro každý den, anebo ji otevírají poprvé.

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Dvoujazyčné vydání Nového zákona čtenáři představí jeden text hned dvakrát. V jednom svazku představujeme dva překladatelské okruhy. Jedná se také o skvělý nástroj pro anglicky mluvící cizince, kteří by se s svými českými přáteli rádi podělili o biblický text a zároveň jim pomohli se znalostí anglického jazyka.

Výborná pomůcka pro učení a procvičování angličtiny. Každá dvojstrana obsahuje tentýž biblický text - vlevo česky (v překladu B21) a vpravo anglicky (v překladu New Living Translation).

  • Český překlad: Alexandr Flek a kol.
  • Rok vydání: 2009
  • Rozměry: 11 times; 14,5 times; 2,5 cm
  • Počet stran: 1024
  • Vazba: brožovaná

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Biblion
Rok Vydání: 2016
Počet stran: 1024
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: