Než tě zabijeme a sníme

Kód: DB2697
Neohodnoceno
–10 %
Než tě zabijeme a sníme
229 Kč –10 % 206 Kč
Skladem (7 ks)
Hrnuli se ke mně s napřaženými noži a křičeli: „Zabít! Zabít!“ Jejich vůdce zvedl mačetu, aby mi usekl hlavu. Vypadalo to, že je konec. Zavřel jsem oči a odevzdal se do Božích rukou. Znovu a znovu jsem opakoval jméno, které je nad každé jméno: „JEŽíš, JEŽíš!“ Zničeho nic nastalo hrobové ticho. Většina misionářů, kteří se na

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrnuli se ke mně s napřaženými noži a křičeli: bdquo;Zabít! Zabít!ldquo; Jejich vůdce zvedl mačetu, aby mi usekl hlavu. Vypadalo to, že je konec. Zavřel jsem oči a odevzdal se do Božích rukou. Znovu a znovu jsem opakoval jméno, které je nad každé jméno: bdquo;JEŽíš, JEŽíš!ldquo;
Zničeho nic nastalo hrobové ticho.

Většina misionářů, kteří se na začátku 20. století vydali do Libérie, se už živá nevrátila. Novomanželé Garlockovi přesto uposlechli Boží volání a vydali se šířít evangelium do neprobádané a nebezpečné země, kde ještě stále přežíval kanibalismus a smrt hrozila na každém kroku.
V této autobiografické knize najdete příběh jejich misionářské služby. Napínavé vyprávění, ve kterém nechybí vysvobození od jisté smrti, zázračné uzdravení, vzkříšení z mrtvých hellip; a lidé, kteří vydávají své životy Ježíši Kristu.

H. B. Garlock (1897-1985) byl misionářem v několika afrických zemích a později supervizorem misijní služby v Africe, sloužil také jako pastor v několika sborech ve Spojených státech.
Ruthanne Garlocková, spoluautorka této knihy, je snachou H. B. Garlocka a autorkou oblíbených knih o modlitbě. Česky vyšlo Jak se modlit za své děti a Jak se modlit za své blízké.

Brož., 152 str., rok vydání: 2014

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Samuel
Rok Vydání: 2014
Počet stran: 152
Vazba: brožovaná
EAN: 9788086849904

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: