Nenadarmo

Kód: RD2515
Doprodej
1 hodnocení
Značka: Nenadarmo
–10 %
Nenadarmo
250 Kč –10 % 225 Kč
Skladem (>10 ks)
Nenadarmo, trio o pěti členech, charakterizuje radost ze společného tvoření a odlehčenost. Zvuk akustické kytary a houslí vnáší do převzatých melodií nové barvy, nad kterými vyniká příjemný hlas zpěvačky. První album kapely nabízí písně v češtině a angličtině a také jednu instrumentálku.„Nenadarmo“

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nenadarmo, trio o pěti členech, charakterizuje radost ze společného tvoření a odlehčenost. Zvuk akustické kytary a houslí vnáší do převzatých melodií nové barvy, nad kterými vyniká příjemný hlas zpěvačky. První album kapely nabízí písně v češtině a angličtině a také jednu instrumentálku.

bdquo;Nenadarmoldquo; není výkřik ani oznámení. Nepatří za něj vykřičník, ale sepnuté ruce - je to modlitba, prosba: bdquo;Dej, Bože, ať nehrajeme nadarmo.quot; Jako ti stavitelé v jedné písni z knihy Žalmů - bdquo;nestaví-li dům Hospodin, nadarmo se namáhají staviteléquot;. Pro nás to znamená, že co děláme, snažíme se přinášet z celého srdce a důvěřujeme Hospodinu, co z toho poskládá. Někdy to je radost, kterou někomu přinese naše hudba, někdy to je úžas nad hloubkou textu písničky a jindy vychutnávání si nově objevené harmonie.
A tak věříme a doufáme, že nehrajeme nadarmo. Věříme, že zpíváme písně, které stojí za to zpívat. Dík, že je zpíváte s námi.

Gabriela Horníčková - zpěv
Martin Koutecký - housle, oktávové housle, zpěv
Jordan Tomeš - kytara, klavír, zpěv
Scott Andrews - basová kytara, zpěv
Petr Chlouba - bicí, perkuse

  1. Before Our Time
  2. Lift Your Head Weary Sinner
  3. Oči jsi mi dal
  4. Eucatastrophe
  5. Mou cestu v rukou máš
  6. Shadowfeet
  7. De profundis
  8. You Are Beautiful
  9. Můj Bůh je můj štít
  10. Reason to Sing

Recenze

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudba
Vydavatelsví: Rosa Media
Rok Vydání: 2018
EAN: 8595083802686

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: