Nebe opravdu je...

Nebe opravdu je...

Burpo Todd a Vincent Lynn

Když Colton Burpo přežil komplikovanou operaci slepého střeva, jeho rodiče jásali radostí nad jeho zázračným uzdravením. Nečekali však, jaký.. více

Kniha

vydavatel: Návrat domů

kód produktu: NK0161

maloobchodní cena: 185 Kč ušetříte 18 Kč (10%)

167 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Burpo Todd a Vincent Lynn - Nebe opravdu je...

Když Colton Burpo přežil komplikovanou operaci slepého střeva, jeho rodiče jásali radostí nad jeho zázračným uzdravením. Nečekali však, jaký se před nimi během následujících měsíců rozvine příběh: příběh stejně krásný jako neobyčejný, zachycující cestu jejich syna do nebe a zpět.
Colton, ani ne čtyřletý, sdělil svým rodičům, že během operace odešel z těla - a pravdivost svého prohlášení potvrdil tím, že přesně popsal, co mezitím dělali jeho rodiče v jiné části nemocnice. Vyprávěl o tom, jak navštívil nebe a co mu říkali lidé, které tam potkal a které nikdy předtím neviděl. Mluvil při tom i o událostech z doby před svým narozením. Navíc své rodiče ohromoval popisy a obtížně srozumitelnými informacemi o nebi, které přesně odpovídaly Bibli, přestože ještě neuměl číst. 
S odzbrojující a přímočarou smělostí dítěte vypráví Colton o svých setkáních s dávno zesnulými členy rodiny. Popisuje Ježíše, anděly, jak je Bůh "opravdu, opravdu veliký" a jak nás Bůh miluje. Celý příběh převyprávěl Coltonův otec, ale kniha zachycuje i jeho jedinečně prostá slova. Nebe opravdu je... nabízí letmý pohled na svět, který nás čeká a kde, jak říká Colton, "nikdo není starý a nikdo tam nenosí brýle". 
Nebe opravdu je... navždy změní vaše smýšlení o věčnosti, protože nabízí možnost vidět - a věřit - jako dítě.

 

 

Rok vydání: 2011, brožovaná, výška: 20,5 cm, šířka: 14 cm, 144 stran

 

 

 

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku