Naslouchání Bohu v dnešním hluku

Naslouchání Bohu v dnešním hluku

Goll James W.

Objevte, jakým dobrodružstvím je naslouchání Bohu! Bůh touží po hlubším a důvěrnějším vztahu s námi. Když se modlíme, naslouchá nám... více

Kniha

vydavatel: Juda

kód produktu: DB3395

maloobchodní cena: 199 Kč ušetříte 10 Kč (5%)

189 Kč včetně DPH

dostupnost: 5 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Goll James W. - Naslouchání Bohu v dnešním hluku

Objevte, jakým dobrodružstvím je naslouchání Bohu!

Bůh touží po hlubším a důvěrnějším vztahu s námi. Když se modlíme, naslouchá nám. Vždy. Nasloucháte však jeho odpovědi? Měli byste! Naslouchání Bohu je výsadou a potěšením, které může zakoušet každé Boží dítě.
Co však znamená naslouchat Bohu?, Jak poznáme, že mluví opravdu On?

James W. Goll zde vysvětluje biblické principy modlitby. Ukazuje, jak jít životem a celým srdcem očekávat na Boha. Uvádí praktické nástroje a ilustrace ze života. Tato kniha vás povzbudí, abyste
se přiblížili k Bohu
důvěřovali, že k vám chce mluvit
rozeznali jeho hlas
překonali překážky, které vám brání ve slyšení
nenechali se svést slovy, která nejsou od něho.
Dnes se můžete přihlásit do školy Ducha svatého – každý den pro vás má novou lekci!
Kniha „Naslouchání Bohu v dnešním hluku“ je doplněnou o dvě kapitoly rozšířenou verzí žádané knihy „Naslouchání Bohu“ (z roku 2009) bez Studijního průvodce.

James W. GollJames W. Goll (*1952) je prezidentem služby Encounters Network, ředitelem mezinárodní modlitební iniciativy Prayer Storm a zakladatelem internetové biblické školy God Encounters Training. Je autorem mnoha knih a studijních materiálů. Sloužil ve více než padesáti národech světa. V devadesátých letech navštívil také desetkrát Českou republiku.
James se svojí manželkou Michal Ann prožili přes třicet let společného života. Vychovali čtyři úžasné děti, které jsou dnes již dospělé. Michal Ann v roce 2008 odešla ke svému Pánu. James W. Goll žije v hornatém kraji ve Franklinu ve státě Tennessee.

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku