Nadpřirozené vedení

Nadpřirozené vedení

Groeschel Craig

Ovládněte rozhodnutí, která promění váš život do podoby, v jaké ho chce mít Bůh. Den za dnem děláme jedno rozhodnutí za druhým... více

Kniha

vydavatel: Kontakt

kód produktu: DB3132

maloobchodní cena: 249 Kč ušetříte 25 Kč (10%)

224 Kč včetně DPH

dostupnost: 4 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Groeschel Craig - Nadpřirozené vedení

Ovládněte rozhodnutí, která promění váš život do podoby, v jaké ho chce mít Bůh. 

Den za dnem děláme jedno rozhodnutí za druhým. Tyto volby se sčítají, a nakonec se stávají naším životním příběhem. Jak by váš život vypadal, kdybyste se stali v dělání těchto rozhodnutí mistrem? 
V této inspirativní příručce vám autor New York Times bestselerů, Craig Groeschel, ukáže, jakým způsobem povedou rozhodnutí, která jsou ve vaší moci – pokud jsou v souladu s biblickými principy – k životu, který jste si nikdy nedovedli představit. 
Nadpřirozené vedení vám pomůže hledat moudrost skrze sedm zásad. Zamyslíte se nad jednou věcí, která vás brzdí a u které se potřebujete zastavit; jak začít nový zvyk, který promění vaše směřování; kde potřebujete vytrvat; a nakonec se zaměříte i na to, kdy máte vyjít, přestože by bylo snazší zůstat. Tato kniha zároveň obsahuje určitá měřítka, díky kterým si budeme moci být jistí správností svého rozhodnutí. Povzbudí vás také v tom, abyste svá rozhodnutí konkrétními způsoby svěřili Bohu.
Jaký příběh o sobě chcete vyprávět? Bůh je plně oddaný tomu nádhernému plánu, který pro vás vytvořil. Dosažitelné a mocné kroky Nadpřirozeného vedení vás k němu povedou, ať už to budou kroky malé, nebo velké.

Brož., 200 str., rok vydání: 2017

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku