Nacházení naděje

Kód: DB3410
Neohodnoceno
Značka: James W. Goll
–5 %
Nacházení naděje
179 Kč –5 % 170 Kč
Skladem (>10 ks)
Jak se vyrovnat se životem, když nás potká celá řada zkoušek, těžkostí a traumatických prožitků? Jak dále žít? Lze tragédii překonat, znovu vstát a jít kupředu? Lze opět žít smysluplný život a naplňovat Boží záměry? James W. Goll, známý autor mnoha knih, nám dovolil připojit se k jeho osobní pouti životem. Prožil tři ataky rakoviny, smrt milované

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak se vyrovnat se životem, když nás potká celá řada zkoušek, těžkostí a traumatických prožitků? Jak dále žít? Lze tragédii překonat, znovu vstát a jít kupředu? Lze opět žít smysluplný život a naplňovat Boží záměry?
James W. Goll, známý autor mnoha knih, nám dovolil připojit se k jeho osobní pouti životem. Prožil tři ataky rakoviny, smrt milované manželky, skutečnost, že se stal „svobodným otcem“ několika dětí, musel se vyhrabat z dluhů, vyrovnat se s hlubokým zármutkem a vypořádat se s řadou základních otázek. To vše se odehrávalo před očima mnohých, protože pokračoval ve své službě, jež má světový dosah. James s námi sdílí svůj příběh a nabízí moudrost, kterou získal, když se mu začal hroutit svět.
Kniha Nacházení naděje vám poradí, jak:

pochytat lištičky, které nás přivádějí k úpadku
projít různými stadii vynucené změny
nepřestat věřit, že Bůh je dobrý, ať už jsou okolnosti jakékoli
vyzvat své srdce, aby se opět dalo do zpěvu
nikdy, nikdy, nikdy se nevzdat
stát se vyslancem naděje … a mnoho dalšího
Kniha Nacházení naděje je osobní a velmi praktická. Poskytne vám užitečné nástroje, které poslouží buď vám, nebo někomu z těch, které milujete. Můžete nově objevit život, přestože vás potkala tragédie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Teologie
Nakladatelství: Juda
Rok Vydání: 2020
Počet stran: 130
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087239346

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: