Nacházení naděje

Nacházení naděje

Goll James W.

Jak se vyrovnat se životem, když nás potká celá řada zkoušek, těžkostí a traumatických prožitků? Jak dále žít? Lze tragédii.. více

Kniha

vydavatel: Juda

kód produktu: DB3410

maloobchodní cena: 179 Kč ušetříte 9 Kč (5%)

170 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Goll James W. - Nacházení naděje

Jak se vyrovnat se životem, když nás potká celá řada zkoušek, těžkostí a traumatických prožitků? Jak dále žít? Lze tragédii překonat, znovu vstát a jít kupředu? Lze opět žít smysluplný život a naplňovat Boží záměry?
James W. Goll, známý autor mnoha knih, nám dovolil připojit se k jeho osobní pouti životem. Prožil tři ataky rakoviny, smrt milované manželky, skutečnost, že se stal „svobodným otcem“ několika dětí, musel se vyhrabat z dluhů, vyrovnat se s hlubokým zármutkem a vypořádat se s řadou základních otázek. To vše se odehrávalo před očima mnohých, protože pokračoval ve své službě, jež má světový dosah. James s námi sdílí svůj příběh a nabízí moudrost, kterou získal, když se mu začal hroutit svět.
Kniha Nacházení naděje vám poradí, jak:

pochytat lištičky, které nás přivádějí k úpadku
projít různými stadii vynucené změny
nepřestat věřit, že Bůh je dobrý, ať už jsou okolnosti jakékoli
vyzvat své srdce, aby se opět dalo do zpěvu
nikdy, nikdy, nikdy se nevzdat
stát se vyslancem naděje … a mnoho dalšího
Kniha Nacházení naděje je osobní a velmi praktická. Poskytne vám užitečné nástroje, které poslouží buď vám, nebo někomu z těch, které milujete. Můžete nově objevit život, přestože vás potkala tragédie.

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku