Na jedné lodi

Kód: NK0343
Neohodnoceno
220 Kč –10 % 198 Kč
Skladem (>10 ks)

O přátelství a vztazích toho v Bibli čteme opravdu hodně. Ježíš Kristus nazval své učedníky a následovníky přáteli. Jak funguje přátelství v současné církví? A jak je to s učednictvím? Svět se rychle mění a v církvi se setkávají různé generace. Každá má svoje zkušenosti, názory, slabé a silné stránky. Můžeme vůbec najít společnou řeč? Můžeme se něčím vzájemně obohatit?

Tuto knihu napsali na základě vlastní životní zkušenosti dva přátelé. Jakub Limr a Vojtěch Urban jsou oba pastoři církve Křesťanské společenství. Jakub je starší a Vojta o pár let mladší. Jejich přátelství a vztah učedníka a učitele se staly pro oba dva zdrojem požehnání a inspirace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O přátelství a vztazích toho v Bibli čteme opravdu hodně. Ježíš Kristus nazval své učedníky a následovníky přáteli. Jak funguje přátelství v současné církví? A jak je to
s učednictvím? Svět se rychle mění a v církvi se setkávají různé generace. Každá má svoje zkušenosti, názory, slabé a silné stránky. Můžeme vůbec najít společnou řeč? Můžeme se něčím vzájemně obohatit?

Tuto knihu napsali na základě vlastní životní zkušenosti dva přátelé. Jakub Limr a Vojtěch Urban jsou oba pastoři církve Křesťanské společenství. Jakub je starší a Vojta  o pár let mladší. Jejich přátelství a vztah učedníka a učitele se staly pro oba dva zdrojem požehnání a inspirace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Návrat domů
Rok Vydání: 2023
Počet stran: 180
Vazba: brožovaná

Jakub Limr & Vojtěch Urban - Na jedné lodi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: