Na cestě (putování krajinou vlastního srdce)

Na cestě (putování krajinou vlastního srdce)

Curtis Brent, Eldredge John

Čas od času se každému z nás stane, že k nám zazní tichý hlas, který naléhavě sděluje: V tvém.. více

Kniha

vydavatel: Návrat domů

kód produktu: NK0155

maloobchodní cena: 220 Kč ušetříte 66 Kč (30%)

154 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Curtis Brent, Eldredge John - Na cestě (putování krajinou vlastního srdce)

Čas od času se každému z nás stane, že k nám zazní tichý hlas, který naléhavě sděluje: V tvém životě cosi schází. Někdy tomu hlasu nasloucháme, jindy se jej snažíme zaplašit. Ten hlas zneklidňuje, je to hlas našeho srdce, je to náš vnitřní život – takový, jaký bychom ve skutečnosti chtěli prožít.
Ale než abychom vstoupili na nejistou cestu plnou nástrah, volíme raději život v jistotě. Jakýsi náhradní vnější příběh, kterému rozumíme. Ale přesto k nám znovu dolehne volání hlasu. Hlasu, který vyzývá k cestě. Hlasu, jenž vypráví o posvátném milostném dobrodružství, které nás na této nejisté cestě čeká.

"Společně s přáteli jsme si jednou sedli s Eldredgem a Curtisem do kavárny a nahlas četli... a věta po větě byla odpovědí na moje otázky, pochybnosti a problémy. Tato kniha nově a poutavě hovoří o věcech, po kterých v hloubi srdce toužíme, ale zatím možná jen mlhavě tušíme. Kdo je člověk a kdo je Bůh? Proč je tu zlo? Jakou roli hraji ve svém životě a hraju ji dobře? Jak naslouchat svému srdci, ve kterém Bůh hovoří? Zbytek už je na vás. Vydejte se prosím ,Na cestu‘."
P. Mgr. Jan Krbec, duchovní

 

 

Rok vydání: 2014, brožovaná, výška: 20,5 cm, šířka: 14 cm, 172 stran

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku