Můj růžový život s Bohem a rakovinou

Kód: DB3155
Neohodnoceno
–9 %
Můj růžový život s Bohem a rakovinou
265 Kč –9 % 239 Kč
Skladem (10 ks)
Po stanovení diagnózy rakoviny v roce 2007 podstoupila autorka operaci a za nějakou dobu byla propuštěna z nemocnice jako stabilní pacient. O téměř pět let později přišla jako blesk z čistého nebe stejná diagnóza. Další dvě operace ani následná chemoterapie nepomohly, až nový lék zastavil růst metastáz. Na základě těchto

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po stanovení diagnózy rakoviny v roce 2007 podstoupila autorka operaci a za nějakou dobu byla propuštěna z nemocnice jako stabilní pacient. O téměř pět let později přišla jako blesk z čistého nebe stejná diagnóza. Další dvě operace ani následná chemoterapie nepomohly, až nový lék zastavil růst metastáz.

Na základě těchto zkušeností a také z radosti ze psaní si začala vést svůj blog, kde zpracovávala mnohé ze svých prožitků. Nadto psala i dopisy Bohu, jehož blízkost vnímala ve všech krásných, ale i těžkých obdobích svého života. A obojí se nachází právě v této knize, která představuje autentické svědectví ženy, jež navzdory onkologické diagnóze prožívá nejlepší období svého života.

Brož., 248 str., rok vydání: 2018

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Paulínky
Rok Vydání: 2018
Počet stran: 248
Vazba: brožovaná
EAN: 9788074502934

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: