Mozaika: křesťanské úvahy pro dobré a špatné dny

Mozaika: křesťanské úvahy pro dobré a špatné dny

Job D. Grash

Gražyna Barbara Anna Pawlas-Kaletová tvoří pod pseudonymem Job D. Grash. Narodila se v roce 1955 v baltské metropoli, v přístavním městě Gdaňsk, Polsko. Malířka, hudební.. více

kód produktu: NK0328

maloobchodní cena:

260 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Job D. Grash - Mozaika: křesťanské úvahy pro dobré a špatné dny

Gražyna Barbara Anna Pawlas-Kaletová tvoří pod pseudonymem Job D. Grash. Narodila se v roce 1955 v baltské metropoli, v přístavním městě Gdaňsk, Polsko. Malířka, hudební skladatelka a básnířka, ikona polské křesťanské balady 70. a 80. let. V roce 1977 nahrála hudební album „Głosem Twoim zostać chcę“ a v roce 1991 „Portret“. Už 40 let se věnuje abstraktní a reliéfní malbě. Je majitelkou galerií výtvarného umění v Praze a v Táboře. Jako žena kazatele pomáhala celý život svému manželovi Danielovi v pastorační službě lidem. Spolu mají tři syny – Ondřeje, Jonatana a Benjamina.

„Mozaika“ je její první knihou. Je souborem křesťanských úvah pro lepší a horší dny, krátkých reflexí o životě, víře a nás samotných. Řeší v nich především otázku, jak se dobře zorientovat, abychom dokázali žít co nejkvalitnější život v dnešní době. „Mozaiku“ psala Grash s myšlenkou na své milované syny, snachy, vnoučata a na své dobré přátele, kterým chce svými úvahami poděkovat za jejich lásku, přijetí, podporu, pomoc a za modlitby. Pojďme se ponořit do fragmentů malých, povzbudivých epizod s kouskem naděje a opravdové víry.

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku