Modlitební kruhy

Kód: DB3362
Neohodnoceno
–10 %
Modlitební kruhy
279 Kč –10 % 251 Kč
Skladem (>10 ks)
Zdá se vám někdy, že jste dosud plně neobjevili svět modlitby a možnosti, jaké skýtá? Přijměte pozvání učit se modlitbě od muže, který nakreslil kruh. Honi byl natolik smělý, že nakreslil kruh do písku a odmítl z něj vyjít, dokud Bůh nevyslyší modlitbu za nemožné ve prospěch svého lidu. Jaký je váš zdánlivě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdá se vám někdy, že jste dosud plně neobjevili svět modlitby a možnosti, jaké skýtá? Přijměte pozvání učit se modlitbě od muže, který nakreslil kruh. Honi byl natolik smělý, že nakreslil kruh do písku a odmítl z něj vyjít, dokud Bůh nevyslyší modlitbu za nemožné ve prospěch svého lidu.
Jaký je váš zdánlivě neuskutečnitelný a příliš velký sen, kolem něhož vás Bůh povolává kreslit modlitební kruhy?
Mark Batterson ve své knize sdílí příběhy a vlastní zkušenosti jako kreslíře modlitebních kruhů. Pomůže vám objevit nejhlubší touhy vašich srdcí a Bohem dané sny a uvolnit je prostřednictvím odvážných modliteb, na které Bůh tak rád odpovídá.

bdquo;Kreslení modlitebních kruhů okolo našich snů není jen prostředkem k uskutečnění velkých věcí pro Boha. Zároveň je prostředkem, skrze nějž Bůh uskutečňuje velké věci v násldquo; (Mark Batterson).

Rok vydání: 2019, brožovaná, výška: 21,5 cm, šířka: 14 cm, 230 stran

Doplňkové parametry

Kategorie: Teologie
Nakladatelství: H Ateliér
Rok Vydání: 2020
Počet stran: 230
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: