Modlitba z Božího srdce

Modlitba z Božího srdce

James W.Goll

Jak zakoušet moc prorocké přímluvy Nauč se naslouchat Bohu, když se modlíš! Úspěšný autor a prorocký vedoucí James W. Goll.. více

Kniha

vydavatel: Vydavatelství Juda

kód produktu: DB3445

maloobchodní cena: 279 Kč ušetříte 14 Kč (5%)

265 Kč včetně DPH

dostupnost: 5 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
James W.Goll - Modlitba z Božího srdce

Jak zakoušet moc prorocké přímluvy

Nauč se naslouchat Bohu, když se modlíš!

Úspěšný autor a prorocký vedoucí James W. Goll nám v této moudré, praktické a zmocňující knize dokazuje, že jediný způsob, jak se modlit efektivně, je naslouchat Božímu hlasu.

Co to ale znamená?

Znamená to, že musíme pěstovat prorockou přímluvu, tedy modlit se, aby se uskutečnily touhy Božího srdce. Máme se modlit motivováni láskou a zjevením, které nám posílá sám Bůh. Předkládáme Bohu potřeby druhých, ovšem nejprve spočineme na Božím srdci a objevíme, co Bůh zamýšlí s těmito lidmi, městy nebo národy. Prorocký přímluvce musí spolupracovat s Kristem a zůstávat naladěn na Ducha svatého. Pak může skrze modlitbu spoluutvářet budoucnost.

Jste připraveni objevovat skutečný účel a smysl přímluvy a modlit se takové modlitby, které Bůh touží vyslyšet? Bůh povolává celou generaci vírou naplněných přímluvců do nové dimenze modlitby s mocí.

Řekneš Bohu ano?

James W. Goll je zakladatel organizace God Encounters Ministries a autor více než třiceti knih a dvaceti studijních průvodců. Kázal Boží lásku ve více než padesáti zemích. Vyučuje a předává Boží moc přímluvy, prorocké služby a života z Ducha. Má čtyři dospělé děti a mnoho vnoučat. Žije ve Franklinu v Tennessee.

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku