Modlitba

Kód: DB3059
Neohodnoceno
299 Kč
Skladem (1 ks)

Světoznámý manhattanský kazatel Timothy Keller vysvětluje, co je křesťanská modlitba, jaké druhy modlitby existují, k čemu slouží a jak se má křesťan správně modlit. Zdůrazňuje, že modlitba je nejen jedinou cestou ke skutečnému poznání vlastního já, ale i hlavním nástrojem, jak poznat Boha, jak komunikovat s Bohem, jak se z Boha radovat a jak prožít hlubokou změnu svého vlastního života.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světoznámý manhattanský kazatel Timothy Keller vysvětluje, co je křesťanská modlitba, jaké druhy modlitby existují, k čemu slouží a jak se má křesťan správně modlit. Zdůrazňuje, že modlitba je nejen jedinou cestou ke skutečnému poznání vlastního já, ale i hlavním nástrojem, jak poznat Boha, jak komunikovat s Bohem, jak se z Boha radovat a jak prožít hlubokou změnu svého vlastního života. Chvála, adorace, zpověď, pokání, prosba, lamentace, přímluva, stížnost, to všechno jsou formy modlitby, jež jsou klíčem ke všemu, co k životu křesťan potřebuje. Timothy Keller mimo jiné zjišťuje, že chvála tvoří jakýsi rámec a motivaci pro ostatní druhy modlitby, ale zároveň poukazuje i na důležitost křesťanského rozjímání a kontemplace, bez nichž se vlastní modlitba neobejde. Navzdory nesmírně širokému záběru této problematiky se autor snaží neopomenout žádný aspekt modlitby. Z tohoto důvodu je tato kniha pro věřící křesťany i pro ostatní zájemce vskutku výjimečná, nadčasová a zároveň prakticky využitelná.

Timothy Keller (* 1957) je americký teolog, pastor a křesťanský apologeta, široce respektovaný v křesťanských církvích a denominací po celém světě. Je autorem řady knih, z nichž některé se staly nejen v USA opravdovým bestsellerem. V roce 1989 založil v New Yorku církev Redeemer Presbyterian Church, kterou dnes navštěvuje před 5 000 lidí. Misie a křesťanský život v městském prostředí je pro Kellera tématem, na které klade velký důraz. Je také vedoucím a zakladatelem hnutí Redeemer City to City, které pomohlo během posledních 10 let založit přes 250 místních církví v různých světových metropolích.

Brož., 376 str., rok vydání: 2017

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: