Moc a poselství evangelia

Kód: DB3305
Neohodnoceno
Značka: Paul Washer
–10 %
Moc a poselství evangelia
320 Kč –10 % 288 Kč
Skladem (>10 ks)
Jedním z největších pochybení, kterého se jako současná generace křesťanů dopouštíme, je zanedbávání evangelia. Právě to se v církvi stává příčinou mnoha dalších problémů. Základní témata (Boží spravedlnost, úplná

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedním z největších pochybení, kterého se jako současná generace křesťanů dopouštíme, je zanedbávání evangelia. Právě to se v církvi stává příčinou mnoha dalších problémů. Základní témata (Boží spravedlnost, úplná lidská zkaženost a smírčí oběť v Kristově krvi), která tvoří samotné jádro evangelia, dnes žel z kazatelny zaznívají jen málokde. Paul Washer se ve své knize Moc a poselství evangelia zaměřuje právě na tato klíčová témata. Snaží se nám představit evangelium v celé jeho kráse, pohoršení i spásné moci a pomáhá nám jej tak znovu objevit. Kéž je i váš život proměněn znovuobjevováním evangelia, abyste jej ještě odhodlaněji hlásali a vytrvale tak přinášeli Bohu slávu.

bdquo;Ve dnech mdlých, lichotivých kázání, zaměřených především na člověka, potřebujeme sbquo;syny hromulsquo;, kteří mají bázeň před Hospodinem a věrně, bez obav z jakýchkoli následků, kážou jeho Slovo. Jedním z takových mužů je i můj přítel Paul Washer. Kéž si Bůh tuto knihu použije k záchraně ztracených duší a k oslavě svého jména.ldquo; - Ray Comfort, evangelista a spisovatel, autor knihy Nejlépe střežené tajemství pekla

bdquo;Ti evangelikálové, kteří chtějí jít s dobou, se v posledních letech usilovně snaží evangelium upravit, aby znělo příjemněji a atraktivněji. Pečlivě zbrousili všechny ostré hrany a celou zvěst tak notně zmenšili. Poté ji obalili mnoha vrstvami pěnové izolace, aby se nemohlo nikoho dotknout a aby se o něj nikdo nezranil. Paul Washer ji naopak v knize Moc a poselství evangelia rozbaluje a staví na odiv všechny jedinečné prvky. Tato kniha je citlivou, ale zároveň důraznou připomínkou, že Kristus nás neposlal hlásat nějakou beztvarou či banální zvěst, kterou bychom si mohli vylepšit podle vlastních představ. Evangelium je pro některé kamenem úrazu a pro jiné bláznovstvím, avšak ti, které Hospodin volá, v něm vidí Boží moc a moudrost.ldquo; - Phil Johnson, ředitel rádia Grace to You (Milost vám).

bdquo;Jsem velmi vděčný, že Paul Washer napsal Moc a poselství evangelia tak odvážně a jasně. V současné době se zdá, jako by křesťané podlehli mylnému dojmu, že evangelium je celé o nich. Jako by to byl jen úžasný plán pro náš život, jistý způsob, jak konečně najít radost, pokoj a naplnění, krásná cesta do nebe. Všechna tato požehnání (a mnohá další) samozřejmě platí pro každého křesťana, který vložil svou důvěru v poselství evangelia. Nejsou však hlavním předmětem ani pointou jeho zvěsti. Hlavním bodem evangelia je Bůh a jeho sláva. U nich začíná i končí. Kážeme-li jej správně, bude lidská srdce pokořovat a usvědčovat. V jeho světle totiž jasněji chápeme svůj hřích a začínáme si ošklivit i sebespravedlivější činy. Evangelium dokáže pochopit i dítě, je prosté a nevyčerpatelné zároveň. Evangelium je zkrátka tou nejlepší ze všech dobrých zpráv, je tím nejdůležitějším poselstvím, jaké lze hlásat. A Paul Washer nám jej v této biblické studii podává velmi přesně a úderně.ldquo; - John MacArthur, autor a kazatel sboru Grace Community Church v kalifornském Sun Valley.

Paul Washer sloužil deset let jako misionář v Peru. Během těchto let založil misijní společnost HeartCry pro podporu misionářů, kteří v Peru zakládají nové sbory. V současné době slouží jako jeden z pracovníků HeartCry (www.hearcrymissionary.com). S manželkou Charo vychovávají tři děti.

Rok vydání: 2019, brožovaná, výška: 21 cm šířka: 14,8 cm, 304 stran

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Didasko
Rok Vydání: 2019
Počet stran: 304
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: