Marx a Satan

Kód: DB3187
Neohodnoceno
–9 %
Marx a Satan
245 Kč –9 % 221 Kč
Skladem (6 ks)
Luterský farář Richard Wurmbrand (1909 - 2001) strávil kvůli své víře čtrnáct let ve vězeních komunistického Rumunska. Zkušenosti s totalitní mocí ho podnítily k hledání podstaty učení Karla Marxe a komunistické ideologie. Zatímco komunismus sám sebe líčí jako zastánce lidského pokroku a dobra a s bohorovnou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luterský farář Richard Wurmbrand (1909 - 2001) strávil kvůli své víře čtrnáct let ve vězeních komunistického Rumunska. Zkušenosti s totalitní mocí ho podnítily k hledání podstaty učení Karla Marxe a komunistické ideologie.
Zatímco komunismus sám sebe líčí jako zastánce lidského pokroku a dobra a s bohorovnou samozřejmostí předkládá svůj ateistický pohled na svět, Wurmbrandovo bádání odhaluje pravé kořeny, kterými byli Karel Marx i otcové moderního komunismu, marxismu i socialismu inspirováni a jež sahají až k mocnostem temnoty a zla. Na základě zkoumání výpovědí, spisů i básní Karla Marxe a jeho následovníků autor ukazuje, jak quot;kníže temnotyquot; dal lidem do rukou quot;mečquot;, kterým mají terorizovat národy. Zároveň odhaluje metafyzické rozměry zla totalitní moci, které jsou materialistickému světu neznámé.
Wurmbrand dokazuje, že toto hnutí není jen výtvorem lidí toužících po bohatství a moci, ale že jeho cílem je - quot;podle satanského působeníquot; - rozvrat a zničení lidstva.

Váz., 136 str., rok vydání: 2018

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Stefanos
Rok Vydání: 2018
Počet stran: 136
Vazba: pevná
EAN: 9788087081662

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: