Magdaléna - Nový začátek

Kód: DDVD0223
Neohodnoceno
–10 %
Magdaléna - Nový začátek
90 Kč –10 % 81 Kč
Skladem (9 ks)
Stud, zármutek a beznaděj - tyto emoce naplňují životy žen, s nimiž se setkává Marie Magdalská. Sama strávila tři roky mezi učedníky Ježíše Krista a viděla také odpuštění, radost, novou naději a proměněné životy. Ježíš radikálně změnil její život, protože ji uzdravil z posedlosti zlými duchy - a z hanby. Marie Magdaléna je vypravěčkou i

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stud, zármutek a beznaděj - tyto emoce naplňují životy žen, s nimiž se setkává Marie Magdalská. Sama strávila tři roky mezi učedníky Ježíše Krista a viděla také odpuštění, radost, novou naději a proměněné životy.
Ježíš radikálně změnil její život, protože ji uzdravil z posedlosti zlými duchy - a z hanby. Marie Magdaléna je vypravěčkou i přímou účastnicí Ježíšova příběhu. Mluví o tom, co Ježíš udělal pro ni i řadu jiných lidí - žen i mužů, kteří se s ním setkali.
Film zobrazuje setkání několika žen s Ježíšem podle záznamů evangelií. Marie Magdalská, samařská žena u studny, žena přistižená při cizoložství a další prožily Ježíšův zájem a lásku způsobem, který zcela změnil jejich životy.

Délka filmu 84 minut.

DVD obsahuje film v 16ti jazycích (zvuk) a 4 další jazyky (včetně češtiny) jsou v titulcích. POZOR: film není dabován do češtiny, obsahuje pouze české titulky.

Seznam jazyků (zvuk):
slovensky
anglicky
bulharsky
francouzsky
německy
rumunsky
vietnamsky
albánsky
arabsky
arménsky
čínsky
dari
indonéssky
rusky
ukrajinsky
turecky

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmy
Vydavatelsví: Nový život
Rok Vydání: 2013
EAN:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: