Láska vítězí

Kód: DB3406
Neohodnoceno
Značka: Rob Bell
–10 %
Láska vítězí
199 Kč –10 % 179 Kč
Skladem (>10 ks)
Rob Bell (1970) je nekonvenční protestantský pastor, populární řečník a autor deseti knih včetně několika bestsellerů na žebříčku New York Times. V roce 2011 ho časopis Time zařadil do stovky nejvlivnějších osobností světa. S rodinou žije v Los Angeles."Obrovská spousta lidí slyšela z kazatelen i odjinud, že vyvolenou hrstku křesťanů čeká věčný pokoj a radost na místě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rob Bell (1970) je nekonvenční protestantský pastor, populární řečník a autor deseti knih včetně několika bestsellerů na žebříčku New York Times. V roce 2011 ho časopis Time zařadil do stovky nejvlivnějších osobností světa. S rodinou žije v Los Angeles.

"Obrovská spousta lidí slyšela z kazatelen i odjinud, že vyvolenou hrstku křesťanů čeká věčný pokoj a radost na místě zvaném nebe, zatímco zbytek lidstva stráví věčnost v pekelných mukách bez jakékoli naděje. Jenže tahle scestná, toxická a totálně odpuzující představa ve výsledku brání šíření Ježíšova nakažlivého poselství lásky, míru, odpuštění a radosti, které tenhle svět tolik potřebuje.

Proto vznikla tahle knížka."
Rob Bell

Láska vítězí je nejznámější a nejkontroverznější knihou Roba Bella. Čtivě analyzuje nejen různá pojetí nebe a pekla, ale především různá pojetí Boha a víry v něj. Zpochybňuje zažité představy o spáse a zatracení a nachází v Bibli i v křesťanské tradici evangelium, které je „mnohem lepší zprávou, než jsme čekali“.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Teologie
Nakladatelství: Biblion
Rok Vydání: 2020
Počet stran: 246
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087282601

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: