Láska konající

Láska konající

Goff Bob

Jako středoškolský student strávil s pěti dalšími chlapci a bednou konzerv šestnáct dní v Pacifiku. Jako otec vzal své.. více

Kniha

vydavatel: Návrat domů

kód produktu: NK0149

maloobchodní cena: 225 Kč ušetříte 22 Kč (10%)

203 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Goff Bob - Láska konající

Jako středoškolský student strávil s pěti dalšími chlapci a bednou konzerv šestnáct dní v Pacifiku. Jako otec vzal své děti na cestu kolem světa, aby společně jedli zmrzlinu s hlavami států. Našel si přátele v Ugandě, kteří si jej natolik oblíbili, že se stal ugandským konzulem. Tři roky se dvořil své budoucí manželce, než souhlasila, že s ním bude chodit. Ve škole neměl tak dobré známky, aby ho přijali na právnickou fakultu, tak sedm dní seděl na lavičce před kanceláří děkana, až mu nakonec studium umožnili.
Bob Goff se stal téměř legendou. Jeho přátelé na něj dlouho naléhali, aby napsal knihu, což nakonec učinil. Je plná úvah a příběhů jedné z nejvíce okouzlujících a podmanivých osobností na světě. Co způsobuje, že má takový vliv? Láska. Ale není to ten druh lásky, který si vystačí s myšlenkami a pocity. Bob je přesvědčen, že láska se musí chopit činu. Bob věří, že láska koná.

 

 

Rok vydání: 2014, brožovaná, výška: 20,5 cm, šířka: 14 cm, 184 stran

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku