Když jsou lidé velcí a Bůh malý

Kód: DB3228
Neohodnoceno
–10 %
Když jsou lidé velcí a Bůh malý
249 Kč –10 % 224 Kč
Skladem (>10 ks)
Trápíte se tím, co si o vás asi myslí ostatní? Welch odhaluje duchovní rozměr strachu z druhých, i to, jak jej překonat - skrze pravé poznání Boha, sebe i ostatních. Všechny podoby strachu z lidí mají jedno společné: lidé jsou velcí. Nepozorovaně narostli do nadlidských rozměrů a staly se z nich modly, které

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trápíte se tím, co si o vás asi myslí ostatní?
Welch odhaluje duchovní rozměr strachu z druhých, i to, jak jej překonat - skrze pravé poznání Boha, sebe i ostatních.

Všechny podoby strachu z lidí mají jedno společné: lidé jsou velcí. Nepozorovaně narostli do nadlidských rozměrů a staly se z nich modly, které nás ovládají. Jakmile však začneme uctívat lidi, nezbývá už v našem srdci místo pro uctívání Boha. Když jsou tedy lidé velcí, Bůh je malý. Abychom dokázali uniknout z pasti strachu z lidí, musíme především jasně chápat, že slavný a úžasný je Bůh, a nikoliv určití lidé.

Welch odhaluje duchovní rozměr strachu z druhých, i to, jak jej překonat - skrze pravé poznání Boha, sebe i ostatních.

Edward T. Welch získal doktorský titul na University of Utah v oboru poradenské psychologie (neuropsychologie) a nyní slouží v Nadaci pro křesťanské poradenství a vzdělávání (Christian Counseling and Educational Foundation) a na Westminsterském teologickém semináři. V Nadaci zastává funkci děkana a ředitele poradenského programu. Taktéž zde vykonává činnost poradce a akademického pracovníka. Na Westminsterském semináři je profesorem praktické teologie. Napsal knihy Blame it on the Brain (Sveď to na mozek) a Deprese - vzhlédnout ze tmy (Didasko, 2018). Podílel se také na obsahu několika dalších knih a časopisů včetně Journal of Psychology and Christianity. V českém prostředí vyšlo několik jeho menších publikací, např.: Motivy - proč to vlastně dělám, nebo Deprese - jak se sebrat, když jste na dně (obě Didasko).

Brož., 212 str., rok vydání: 2018

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Didasko
Rok Vydání: 2018
Počet stran: 212
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087587478

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: