Když jsou lidé velcí a Bůh malý

Když jsou lidé velcí a Bůh malý

Welch Edward T.

Trápíte se tím, co si o vás asi myslí ostatní? Welch odhaluje duchovní rozměr strachu z druhých, i to, jak jej překonat.. více

Kniha

vydavatel: Didasko

kód produktu: DB3228

maloobchodní cena: 249 Kč ušetříte 25 Kč (10%)

224 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Welch Edward T. - Když jsou lidé velcí a Bůh malý

Trápíte se tím, co si o vás asi myslí ostatní?
Welch odhaluje duchovní rozměr strachu z druhých, i to, jak jej překonat – skrze pravé poznání Boha, sebe i ostatních.

Všechny podoby strachu z lidí mají jedno společné: lidé jsou velcí. Nepozorovaně narostli do nadlidských rozměrů a staly se z nich modly, které nás ovládají. Jakmile však začneme uctívat lidi, nezbývá už v našem srdci místo pro uctívání Boha. Když jsou tedy lidé velcí, Bůh je malý. Abychom dokázali uniknout z pasti strachu z lidí, musíme především jasně chápat, že slavný a úžasný je Bůh, a nikoliv určití lidé.

Welch odhaluje duchovní rozměr strachu z druhých, i to, jak jej překonat – skrze pravé poznání Boha, sebe i ostatních.

Edward T. Welch získal doktorský titul na University of Utah  v oboru poradenské psychologie (neuropsychologie) a nyní slouží v Nadaci pro křesťanské poradenství a vzdělávání (Christian Counseling and Educational Foundation) a na Westminsterském teologickém semináři. V Nadaci zastává funkci děkana a ředitele poradenského programu. Taktéž zde vykonává  činnost poradce a akademického pracovníka. Na Westminsterském semináři je profesorem praktické teologie. Napsal knihy Blame it on the Brain (Sveď to na mozek) a Deprese – vzhlédnout ze tmy (Didasko, 2018).  Podílel se také na obsahu několika dalších knih a časopisů včetně Journal of Psychology and Christianity. V českém prostředí vyšlo několik jeho menších publikací, např.: Motivy – proč to vlastně dělám, nebo Deprese – jak se sebrat, když jste na dně (obě Didasko).

Brož., 212 str., rok vydání: 2018 

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku