Když Bůh mlčí (MP3 - audiokniha)

Kód: RD2496
Tip Doprodej
2 hodnocení
Značka: Pete Greig
–10 %
Když Bůh mlčí (MP3 - audiokniha)
259 Kč –10 % 233 Kč
Skladem (>10 ks)
Pete Greig se dotýká velmi citlivého tématu: nevyslyšených modliteb. Kniha je velmi osobní, protože samotná motivace autora pro její napsání pramení z vlastní bolesti - zápasu o život jeho ženy... Pete zde velmi otevřeně popisuje svoje modlitební boje, a to nejen ty vyhrané, ale i ty, kdy se mu zdálo, jako kdyby modlitby narážely na

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pete Greig se dotýká velmi citlivého tématu: nevyslyšených modliteb. Kniha je velmi osobní, protože samotná motivace autora pro její napsání pramení z vlastní bolesti - zápasu o život jeho ženy... Pete zde velmi otevřeně popisuje svoje modlitební boje, a to nejen ty vyhrané, ale i ty, kdy se mu zdálo, jako kdyby modlitby narážely na zavřené nebe.

U modlitby ale Pete Greig nekončí. Rozvíjí otázky Božího mlčení, duchovního boje, utrpení a dalších oblastí, které, když tuto knihu čteme, najednou ve světle modlitby získávají nový rozměr. Ke svému hledání přibírá i velikány víry jako Karla Bartha, C. S. Lewise, G. K. Chestertona, N. T. Wrighta nebo Hudsona Taylora.

Tato kniha byla zrozena z veliké bolesti i úžasu nad Boží mocí. Zatímco globální modlitební hnutí, které založil, ovlivňuje množství lidí po celém světě, jeho vlastní žena bojuje o život s těžkou nemocí. Pete Greig zápasí s temnou stranou modlitby a přichází s těžce získanou zprávou o naději, s útěchou a hlubokým biblickým povzbuzením pro všechny, kdo trpí v tichu Božího mlčení.

Číst tuto knihu je velmi osvobozující, protože zjišťujeme, že není třeba se stresovat, zda Bůh udělá, co my chceme. Zjišťujeme, že modlitba je především vyjádření osvobozujícího vztahu k nebeskému Otci.
David Novák, kazatel Církve bratrské, pedagog

Obávala jsem se typických úskalí, z jedné strany rádobycharismatického siláctví, z druhé strany únavné teologie Jobových přátel. Nic z toho se tu nekoná. Nevěřila bych, že kniha o nevyslyšených modlitbách může být tak povzbudivá a čtivá.
Kateřina Lachmanová, spisovatelka, koordinátorka Katolické charismatické obnovy v ČR

PETE GREIG je teolog a misijní průkopník žijící ve městě Guildford v Anglii. Časopisem Relevant byl zařazen mezi TOP 50 bdquo;revolučních lídrůldquo; své generace. V roce 1999 spoluzaložil ekumenické hnutí Modlitby 24-7, které se postupně rozšířilo do více než třetiny zemí světa. Modlitby 24-7 si díky inovativnímu přístupu k misii a křesťanské spiritualitě získaly pozornost mnoha sekulárních médií od Reader#39;s Digest po Rolling Stone.

Původní název: God on Mute | Překlad: Petra Bauer Horská | Čte: Vladimír Hauser | Režie: Lucie Endlicherová | Hudba: YouTube Audio Library | Vydáno ve spolupráci s Rádiem 7

Celkový čas 9 hodin 49 minut
CD-mp3 (160 kbps)

Knihu najdete zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Audioknihy
Vydavatelsví: Rosa Media
Rok Vydání: 2017
EAN: 8595083802525

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: