Kazatel - Šalamounův grál (audiokniha)

Kód: DD1165
Neohodnoceno
–10 %
Kazatel - Šalamounův grál (audiokniha)
220 Kč –10 % 198 Kč
Skladem (>10 ks)
Biblická kniha v přebásnění Daniela Rause Má smysl hledat smysl? Příběh krále šalamouna je strhující. Ačkoli má všechno, nepřestává se ptát po podstatě dění a smyslu bytí. Nestačí mu povrchní odpověď, hledá kámen mudrců, sumu všeho poznání. Hledá v rozkoších

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biblická kniha v přebásnění Daniela Rause

Má smysl hledat smysl? Příběh krále šalamouna je strhující. Ačkoli má všechno, nepřestává se ptát po podstatě dění a smyslu bytí. Nestačí mu povrchní odpověď, hledá kámen mudrců, sumu všeho poznání.
Hledá v rozkoších, hýření a sexu, v umění, vědění a bohatství, poté v budování říše a velkolepých dílech. Dosahuje víc, než kdokoli před ním. Ale odpověď mu stále uniká.
Na své cestě se rozhodne prozkoumat úděl člověka. Nachází různé moudrosti, reflektuje příběhy, hledí na počátek i konec lidské existence, komentuje hodnoty vládců i poddaných.
Kniha kazatel je velepíseň hledání, fascinující příběh krále, vrchovatě obdařeného štěstenou i moudrostí, a přesto hledajícího zázračný grál.

V podání Lukáše Hlavici postava šalamouna nově ožívá. Ukazuje, jak současné jsou mnohé otázky, jež si kladl. V nahrávce vystupují i další známí herci: Viktor Preiss, Petr Pelzer, Věra Kubánková, Taťjana Medvecká a Jan Vlasák. Hudba Huberta Bittmana vše dokresluje meditativní, mystickou atmosférou.

Celkový čas: 47 minut

Projekt přebásněné biblické poezie zahrnuje tyto audionahrávky:
Jób - Člověk soudí Boha
Píseň písní - Padesát odstínů lásky
Kazatel - šalamounův grál
Žalmy - David a jeho blues
Přísloví - Moudrost a její hostina

Doplňkové parametry

Kategorie: Audioknihy
Vydavatelsví: Energeia
Rok Vydání: 2016
EAN: 8594184900031

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: