Kapky z nebe

Kapky z nebe

Klára Hradilová

Kapky vyprávějí příběhy, které se nejspíš někdy staly každému z nás. Protože kdo z nás někdy neprožil radost, kdo.. více

Kniha

vydavatel: nakladatelství CESTA

kód produktu: DB3418

maloobchodní cena: 185 Kč ušetříte 18 Kč (10%)

167 Kč včetně DPH

dostupnost: 3 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Klára Hradilová - Kapky z nebe

Kapky vyprávějí příběhy, které se nejspíš někdy staly každému z nás. Protože kdo z nás někdy neprožil radost, kdo se nikdy něčeho neděsil nebo něco nepokazil a pak toho trpce nelitoval? Povídá se v nich také o Bohu. O Bohu, který se zajímá o každodenní patálie našeho života a záleží mu na nás. O Bohu, pro kterého není nikdo příliš malý nebo příliš nedůležitý. O Bohu, který nás miluje.

Tyto příběhy vznikly na jaře v době karantény a byly součástí online bohoslužeb jedné brněnské církve. Měly být povzbuzením pro děti, ale nakonec jsem z nich povzbuzení čerpala já sama při jejich tvorbě z reakcí vím, že ani dospělému posluchači nebyly cizí nebo vzdálené.

Mým velkým přáním je, aby tyto příběhy byly otvíracím klíčem k rozhovorům s vašimi dětmi, vnoučaty, neteřemi, synovci a dalšími. Abyste skrze ně mohli poznat Boha, který je součást našich obyčejně neobyčejných životů. v neposlední řadě, aby vás povzbudily.

Brož., 24 str., rok vydání: 2021

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku