John Hyde - Apoštol modlitby

Kód: DB2233
Neohodnoceno
Značka: Francis McGaw
–9 %
John Hyde - Apoštol modlitby
75 Kč –9 % 68 Kč
Skladem (7 ks)
Mladý misionář v Indii se rozhodl opravdu hledat Boží tvář - a Bůh skrze jeho modlitby změnil osudy tisíců lidí. Svědectví o síle přímluvné modlitby z konce 19. století je mocnou inspirací a povzbuzením i dnes.John Hyde odplul do Indie jako misionář v roce 1892. Nebylo jasné, jak v této službě uspěje - nebyl příliš

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mladý misionář v Indii se rozhodl opravdu hledat Boží tvář - a Bůh skrze jeho modlitby změnil osudy tisíců lidí. Svědectví o síle přímluvné modlitby z konce 19. století je mocnou inspirací a povzbuzením i dnes.
John Hyde odplul do Indie jako misionář v roce 1892. Nebylo jasné, jak v této službě uspěje - nebyl příliš výřečný, hůř slyšel a zdálo se, že mu chybí ten pravý zápal. John Hyde ale odhalil moc přímluvné modlitby a výsledky byly ohromující. Modlitba začala v Indii působit jako evangelizační síla. John si na Bohu vírou vyžádal nejprve jednu duši denně, pak dvě, pak čtyři. Díky jeho přímluvné modlitbě Bůh svrchovaně jednal na shromážděních, ve sborech a církvích i v životech jednotlivců. Začalo se mu říkat bdquo;Apoštol modlitbyldquo;.

Brož., 48 str.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Samuel
Rok Vydání: 2010
Počet stran: 48
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: