Jindra Černohorský

Kód: RD2465
Doprodej
1 hodnocení
–10 %
Jindra Černohorský
249 Kč –10 % 224 Kč
Skladem (>10 ks)
Jindra Černohorskýje zpěvák, kytarista a písničkář, který se hudbě věnuje od svých 13 let. V textech jeho písní se často objevují témata lásky, víry i smyslu života. V křesťanských kruzích je známý především jako autor písní. Některé (Tam k výšinám a Kdybys

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jindra Černohorský je zpěvák, kytarista a písničkář, který se hudbě věnuje od svých 13 let. V textech jeho písní se často objevují témata lásky, víry i smyslu života. V křesťanských kruzích je známý především jako autor písní. Některé (Tam k výšinám a Kdybys věděl...), včetně mnoha českých textů zahraničních křesťanských chval, se zpívají napříč všemi denominacemi. Ve svých 52 letech vydává první album, které obsahuje deset autorských písní. V nich vám dovolí nahlédnout do svého nitra a vnímání světa.

Kapelu tvoří kromě Jindry klávesista štěpán Plicka, baskytarista Petr Mlích a bubeník Robert Prokopec. Producentem se stal Boris Carloff. Nahrávky vznikly v jeho studiu Soundevice v lednu 2017. Jako host byla přizvána zpěvačka Jana Lota, která svým nezaměnitelným hlasem dala písni Vzpomínky jedinečnou atmosféru.
Na obalu desky pracoval designer Jan Dienstbier a fotograf Radovan Kodera. V bookletu najdete nejen texty jednotlivých písní, ale i jejich příběhy.

  1. Pěšák
  2. Žalm 13
  3. Vzala jsi mi srdce
  4. Lež
  5. Slzy
  6. Kdo jsem já?
  7. Labutě
  8. Sny
  9. Léto
  10. Vzpomínky

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudba
Vydavatelsví: Rosa Media
Rok Vydání: 2017
EAN: 8595083802488

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: