Jindra Černohorský

Jindra Černohorský

Jindra Černohorský

Jindra Černohorskýje zpěvák, kytarista a písničkář, který se hudbě věnuje od svých 13 let. V textech jeho písní se často objevují.. více

CD

vydavatel: Rosa Media

kód produktu: RD2465

maloobchodní cena: 249 Kč ušetříte 25 Kč (10%)

224 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Jindra Černohorský - Jindra Černohorský

Jindra Černohorský je zpěvák, kytarista a písničkář, který se hudbě věnuje od svých 13 let. V textech jeho písní se často objevují témata lásky, víry i smyslu života. V křesťanských kruzích je známý především jako autor písní. Některé (Tam k výšinám a Kdybys věděl...), včetně mnoha českých textů zahraničních křesťanských chval, se zpívají napříč všemi denominacemi. Ve svých 52 letech vydává první album, které obsahuje deset autorských písní. V nich vám dovolí nahlédnout do svého nitra a vnímání světa.

Kapelu tvoří kromě Jindry klávesista Štěpán Plicka, baskytarista Petr Mlích a bubeník Robert Prokopec. Producentem se stal Boris Carloff. Nahrávky vznikly v jeho studiu Soundevice v lednu 2017. Jako host byla přizvána zpěvačka Jana Lota, která svým nezaměnitelným hlasem dala písni Vzpomínky jedinečnou atmosféru.
Na obalu desky pracoval designer Jan Dienstbier a fotograf Radovan Kodera. V bookletu najdete nejen texty jednotlivých písní, ale i jejich příběhy. 

  1. Pěšák
  2. Žalm 13
  3. Vzala jsi mi srdce
  4. Lež
  5. Slzy
  6. Kdo jsem já?
  7. Labutě
  8. Sny
  9. Léto
  10. Vzpomínky

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku