Jim Elliot - Nejsem blázen

Jim Elliot - Nejsem blázen

Irene Howatová

Jim Elliot měl milující manželku, krásnou holčičku a důvod k opravdové radosti. Bůh ho povolal, aby indiánům kmene Auca přinesl.. více

Kniha

vydavatel: Didasko

kód produktu: NX0188

maloobchodní cena: 220 Kč ušetříte 11 Kč (5%)

209 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Irene Howatová - Jim Elliot - Nejsem blázen

Jim Elliot měl milující manželku, krásnou holčičku a důvod k opravdové radosti. Bůh ho povolal, aby indiánům kmene Auca přinesl dobrou zprávu o Ježíši Kristu. Kristova láska ho nejenom uchvátila, ale také naplnila pokojem. Jim měl po zbytek svého života zvěstovat Ježíše ztraceným Aucům…, ale místo toho skončil už po několika měsících. Spolu s dalšími čtyřmi mladými muži zemřel při konání Božího díla. Lidé, které přišli zachránit, se proti nim postavili s mačetami a holemi. Jim si však už delší dobu předtím uvědomoval, co doopravdy znamená sloužit Bohu. Nic nemá větší cenu než Ježíš – dokonce ani náš život.
„Není blázen ten, kdo dává, co si nemůže nechat, aby získal to, co nemůže ztratit.“
Tato kniha vypráví o Jimově lásce k nepřátelskému lidu o jeho boji za milujícího Boha. Po jeho smrti toto misijní dílo pokračovalo a mnoho dnešních indiánů kmene Auca má stejný důvod k opravdové radosti jako Jim Elliot.

Irene Howatová je oceňovaná autorka a umělkyně žijící ve Skotsku. Napasala mnoho životopisných knih pro všechny věkové kategorie. S manželem, kazatelem v důchodu, má dospělé děti. Velice ráda dostává dopisy a na všechny odpovídá.

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku