Ježíš dnes

Ježíš dnes

Youngová Sarah

„NADĚJE ZÁŘÍ I PŘES HORY NESNÁZÍ." Ať už potřebujete záchranné lano, jež by vás vytáhlo z hlubin zklamání a beznaděje,.. více

Kniha

vydavatel: Návrat domů

kód produktu: NK0305

maloobchodní cena: 350 Kč ušetříte 35 Kč (10%)

315 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Ježíš dnes
Youngová Sarah - Ježíš dnes

„NADĚJE ZÁŘÍ I PŘES HORY NESNÁZÍ."

Ať už potřebujete záchranné lano, jež by vás vytáhlo z hlubin zklamání a beznaděje, nebo jen toužíte po povzbuzení do nadcházejícího dne, tato kniha krátkých duchovních zamyšlení je právě pro vás. Vychází z biblických pravd a je psána tak, jako by k vám hovořil sám Ježíš. Z Božího slova k vám pronikají pokojná připomenuti Jeho přítomnosti a autorčiny texty vám citlivě nabízejí prostor pro setkání s Ježíšem v jakékoliv životní situaci.

Knihu Ježiš dnes psala Sarah Youngová během velmi těžkého období svého života. Slova Písma a samotná přítomnost Ježíše jí však byly nablízku a přinášely jí naději a útěchu do každého nového dne. V knize najdete celkem 150 denních zamyšlení včetně souvisejících biblických textů.

SARAH YOUNGOVÁ, autorka úspěšných publikací, z nichž česky zatím vyšla kniha Ježíš tě volá, vystudovala filozofii a křesťanské poradenství. S manželem sloužili jako misionáři v Japonsku a Austrálii, kde po máhali zakládat nová křesťanská společenství. V současné době žijí ve Spojených státech.

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku