Jednoduše dobrá zpráva

Kód: NK0132
Neohodnoceno
Značka: N. T. Wright
199 Kč –10 % 179 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Biskup, biblista, moderní duchovní dědic C. S. Lewise a uznávaný autor nabízí nový pohled na evangelium a vysvětluje, proč je Ježíšovo poselství "dobrou zprávou" a proč je dnes aktuálnější a více proměňující, než si uvědomujeme...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biskup, biblista, moderní duchovní dědic C. S. Lewise a uznávaný autor nabízí nový pohled na evangelium a vysvětluje, proč je Ježíšovo poselství quot;dobrou zprávouquot; a proč je dnes aktuálnější a více proměňující, než si uvědomujeme.
Evangelium v překladu znamená dobrá zpráva. Ale pokud se jedná o zprávu starou 2000 let, co na ní dnes tak význačného? Co je quot;dobréhoquot; na příbězích, v nichž dochází k proklínání, násilí a v nichž Bůh obětuje svého jediného syna?
Biblista N. T. Wright nám ukazuje, jak dnešní křesťané ztratili ze zřetele, co je quot;dobrou zprávouquot; evangelia. V knize Jednoduše dobrá zpráva nás provede proti proudu času, aby nám odhalil, jak lidé z prvního století - původní čtenáři evangelií - vnímali Ježíšovo poselství. Nabízí jasnou a promyšlenou analýzu toho, co je ve skutečnosti onou quot;dobrou zprávouquot;, aplikuje ji na náš současný život a odhaluje její schopnost nás proměňovat.

Rok vydání: 2017, brožovaná, výška: 20,5 cm, šířka: 14 cm, 136 stran

Doplňkové parametry

Kategorie: Teologie
Nakladatelství: Návrat domů
Rok Vydání: 2017
Počet stran: 136
Vazba: brožovaná
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: