Jednoduše dobrá zpráva

Jednoduše dobrá zpráva

Wright N.T.

Biskup, biblista, moderní duchovní dědic C. S. Lewise a uznávaný autor nabízí nový pohled na evangelium a vysvětluje, proč.. více

Kniha

vydavatel: Návrat domů

kód produktu: NK0132

maloobchodní cena: 199 Kč ušetříte 20 Kč (10%)

179 Kč včetně DPH

dostupnost: 2 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Wright N.T. - Jednoduše dobrá zpráva

Biskup, biblista, moderní duchovní dědic C. S. Lewise a uznávaný autor nabízí nový pohled na evangelium a vysvětluje, proč je Ježíšovo poselství "dobrou zprávou" a proč je dnes aktuálnější a více proměňující, než si uvědomujeme.
Evangelium v překladu znamená dobrá zpráva. Ale pokud se jedná o zprávu starou 2000 let, co na ní dnes tak význačného? Co je "dobrého" na příbězích, v nichž dochází k proklínání, násilí a v nichž Bůh obětuje svého jediného syna?
Biblista N. T. Wright nám ukazuje, jak dnešní křesťané ztratili ze zřetele, co je "dobrou zprávou" evangelia. V knize Jednoduše dobrá zpráva nás provede proti proudu času, aby nám odhalil, jak lidé z prvního století – původní čtenáři evangelií – vnímali Ježíšovo poselství. Nabízí jasnou a promyšlenou analýzu toho, co je ve skutečnosti onou "dobrou zprávou", aplikuje ji na náš současný život a odhaluje její schopnost nás proměňovat.

 

 

Rok vydání: 2017, brožovaná, výška: 20,5 cm, šířka: 14 cm, 136 stran

 

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku