Je tu něco víc

Kód: DD1132
Doprodej
Neohodnoceno
Značka: Ikonium
–10 %
Je tu něco víc
150 Kč –10 % 135 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
SkupinaIkonium vznikla v roce 2011 s cílem: nést dobrou zprávu potřebným. Stylově se neomezuje na pop, rock ani jazz - bere si ze všeho trochu. Ikonium má za sebou spoustu koncertů, mimo jiné i na United festivalu, Xcampu nebo Semfestu na Slovensku... a v roce 2014 vydává tuto svou prvotinu. Složení:Filip Krawiec (vedoucí kapely, kytara),Lucie Steblová

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skupina Ikonium vznikla v roce 2011 s cílem: nést dobrou zprávu potřebným. Stylově se neomezuje na pop, rock ani jazz - bere si ze všeho trochu. Ikonium má za sebou spoustu koncertů, mimo jiné i na United festivalu, Xcampu nebo Semfestu na Slovensku... a v roce 2014 vydává tuto svou prvotinu.
Složení: Filip Krawiec (vedoucí kapely, kytara), Lucie Steblová (hlavní zpěv), Filip Macura (klávesy), Jakub Lipus (baskytara), Václav Klapsia (bicí)
Autory písní jsou převážne Filip Macura a Filip Krawiec, ale nahrávka obsahuje i píseň od Jiřiny Čunkové (Giny) - bdquo;Já svou víruldquo;, nebo píseň od Milana Nováka - bdquo;Důkazldquo;.

Album o stopáži 35 minut obsahuje tyto skladby:
1. Bitva (Filip Krawiec)
2. Smysl života (Ikonium)
3. Není to z nás (Filip Macura)
4. Věrný Bůh (hudba Filip Macura, text Filip Krawiec)
5. Jistota (Filip Krawiec)
6. Důkaz (Milan Novák, aranžmá Filip Krawiec)
7. Radost (hudba Filip Macura, text Ikonium)
8. Já svou víru - GINA (Jiřina Čunková)

Filip Krawiec k albu říká: bdquo;Název alba vystihuje vlastně to, co chceme s kapelou říct. Hudba je pouze prostředek, nikoliv cíl. Věřím v to, že toto CD může být povzbuzením pro všechny, kdo Boha hledají, i pro ty, kdo jej už našli. Tento projekt stál mnoho lidí spoustu úsilí a jsem rád za každého - každý tento článek řetezu byl důležitý.ldquo;

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudba
Vydavatelsví: Ikonium
Rok Vydání: 2014
EAN:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: