Je tu něco víc

Je tu něco víc

Ikonium

SkupinaIkonium vznikla v roce 2011 s cílem: nést dobrou zprávu potřebným. Stylově se neomezuje na pop, rock ani jazz -.. více

CD

vydavatel: Ikonium

kód produktu: DD1132

maloobchodní cena: 150 Kč ušetříte 15 Kč (10%)

135 Kč včetně DPH

dostupnost: 2 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
oficiální stránky skupiny
Ikonium - Je tu něco víc

Skupina Ikonium vznikla v roce 2011 s cílem: nést dobrou zprávu potřebným. Stylově se neomezuje na pop, rock ani jazz - bere si ze všeho trochu. Ikonium má za sebou spoustu koncertů, mimo jiné i na United festivalu, Xcampu nebo Semfestu na Slovensku... a v roce 2014 vydává tuto svou prvotinu.
Složení: Filip Krawiec (vedoucí kapely, kytara), Lucie Steblová (hlavní zpěv), Filip Macura (klávesy), Jakub Lipus (baskytara), Václav Klapsia (bicí)
Autory písní jsou převážne Filip Macura a Filip Krawiec, ale nahrávka obsahuje i píseň od Jiřiny Čunkové (Giny) – „Já svou víru“, nebo píseň od Milana Nováka – „Důkaz“.

Album o stopáži 35 minut obsahuje tyto skladby:
1. Bitva (Filip Krawiec)
2. Smysl života (Ikonium)
3. Není to z nás (Filip Macura)
4. Věrný Bůh (hudba Filip Macura, text Filip Krawiec)
5. Jistota (Filip Krawiec)
6. Důkaz (Milan Novák, aranžmá Filip Krawiec)
7. Radost (hudba Filip Macura, text Ikonium)
8. Já svou víru – GINA (Jiřina Čunková)

Filip Krawiec k albu říká: „Název alba vystihuje vlastně to, co chceme s kapelou říct. Hudba je pouze prostředek, nikoliv cíl. Věřím v to, že toto CD může být povzbuzením pro všechny, kdo Boha hledají, i pro ty, kdo jej už našli. Tento projekt stál mnoho lidí spoustu úsilí a jsem rád za každého - každý tento článek řetezu byl důležitý.“

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku