Jak přežít ve službách církve

Kód: DB2800
Doprodej
Neohodnoceno
Značka: Nick Cuthbert
–10 %
Jak přežít ve službách církve
199 Kč –10 % 179 Kč
Skladem (7 ks)
Autor nabízí své zkušenosti z více než třiceti let vlastní služby vedení v církvi, ale i postřehy ze služby jiných a z poradenství těm, kdo v církvi nesou zodpovědnost. Postupně prochází jednotlivé oblasti veřejného i soukromého života duchovních, pastorů a dalších vedoucích v církevních službách. Upozorňuje na skrytá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autor nabízí své zkušenosti z více než třiceti let vlastní služby vedení v církvi, ale i postřehy ze služby jiných a z poradenství těm, kdo v církvi nesou zodpovědnost. Postupně prochází jednotlivé oblasti veřejného i soukromého života duchovních, pastorů a dalších vedoucích v církevních službách. Upozorňuje na skrytá úskalí této služby a na zdroje specifických problémů vedoucích. Na příkladech ze života i za pomoci odborné literatury radí, jak se svízelných situací vyvarovat, a pokud už nastanou, jak je konstruktivně řešit. Cílem pro něj není jen holé přežití, ale plodná služba, při níž i sám vedoucí v církvi duchovně i lidsky zraje, ba dokonce vzkvétá.

Nick Cuthbert začínal před mnoha lety jako úspěšný vedoucí křesťanské mládeže, nyní je už několik desetiletí pastorem velkého a živého sboru v Birminghamu zvaného Riverside Church, který založil. S týmem Lead Academy se už léta věnuje právě formaci vedoucích v různých církvích. Je mezinárodně uznávaným přednášejícím a autorem několika knih. Jeho kniha Jak přežít ve službách církve se záhy po vyjití stala v Anglii bestsellerem.

Brož., 158 str., rok vydání: 2012

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Karmelitánské vydavatelství
Rok Vydání: 2012
Počet stran: 158
Vazba: brožovaná
EAN: 9788071956174

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: