Jak lépe kázat

Kód: DB2331
Neohodnoceno
Značka: John Garlock
–10 %
Jak lépe kázat
129 Kč –10 % 116 Kč
Skladem (5 ks)
Kniha zkušeného kazatele Johna Garlocka je psána tak, aby v ní našel něco pro sebe každý, kdo vykládá Boží slovo. Zdůrazňuje, že kázání nemá svůj zdroj v lidské fantazii, ale je výkladem biblického textu a zároveň vyhlíží moc Ducha svatého. Kniha vtipně ukazuje na nedostatky soudobých kazatelů a zároveň motivuje čtenáře k

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha zkušeného kazatele Johna Garlocka je psána tak, aby v ní našel něco pro sebe každý, kdo vykládá Boží slovo. Zdůrazňuje, že kázání nemá svůj zdroj v lidské fantazii, ale je výkladem biblického textu a zároveň vyhlíží moc Ducha svatého. Kniha vtipně ukazuje na nedostatky soudobých kazatelů a zároveň motivuje čtenáře k práci na sobě samých. Začátečník i zkušený zvěstovatel ocení praktické rady pro přípravu kázání, dobrou komunikaci, práci s hlasem či použití vizuálních pomůcek. Knížku doporučuji všem, kteří dnes chtějí zvěstovat Boží poselství věrně a autenticky. - ThDr. Pavel Černý, Th.D., vedoucí katedry praktické teologie, Evangelikální teologický seminář.

John Garlock (1924-2003) byl kazatelem a biblickým učitelem. Vedl několik biblických škol, mimo jiné byl rektorem South African Bible Institute v jihoafrickém Johannesburgu a ředitelem Christ for the Nations Institute v Dallasu. Napsal několik knih věnovaných Bibli a jejímu výkladu.
Jako kazatel a učitel navštívil více než čtyřicet zemí a svou službou ovlivnil životy tisíců lidí. Dvakrát vyučoval také v České republice. Se svou ženou Ruthanne, známou autorkou knih o modlitbě, vychoval tři děti.

Brož., 77 str.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Samuel
Rok Vydání: 2011
Počet stran: 77
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: