Hrdinové víry

Kód: NK0123
Neohodnoceno
–10 %
Hrdinové víry
290 Kč –10 % 261 Kč
Skladem (8 ks)

Zamotané žívotní osudy, pozoruhodné náhody. Podvodník, lhář, prostitutka... asi bychom nestáli o to, aby takoví lidé byli v našem církevním společenství. A přesto právě je označuje Bible, Písmo svaté, za hrdiny víry. Není to omyl? Co bylo na jejich životě tak jedinečného, že se jim dostalo té cti, že jsou dáváni za vzor dalším generacím? Vynikali jen jedinou věcí – bezmeznou vírou. Právě o ní vypráví tato kniha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zamotané žívotní osudy, pozoruhodné náhody. Podvodník, lhář, prostitutka... asi bychom nestáli o to, aby takoví lidé byli v našem církevním společenství. A přesto právě je označuje Bible, Písmo svaté, za hrdiny víry. Není to omyl? Co bylo na jejich životě tak jedinečného, že se jim dostalo té cti, že jsou dáváni za vzor dalším generacím? Vynikali jen jedinou věcí - bezmeznou vírou. Právě o ní vypráví tato kniha.
Starozákonní hrdinové víry se nám podobali svými chybami i slabostmi, a přesto měli bezpodmínečnou jistotu a důvěru, že se splní to, co jim Bůh slíbil. Přes všechnu svou nedokonalost a omezení se pokusme řídit příkladem jejich víry.

Rok vydání: 2017, brožovaná, výška: 20,5 cm, šířka: 14 cm, 256 stran

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Návrat domů
Rok Vydání: 2017
Počet stran: 256
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: