Hrajem!

Kód: DDVD0132
Doprodej
Neohodnoceno
–10 %
Hrajem!
100 Kč –10 % 90 Kč
Skladem (>10 ks)
Basketbal táhne. A každý hráč - od nejúspěšnějšího střelce NBA ve Spojených státech až po malého kluka na zaprášeném plácku v Africe - chce vzít do ruky míč a zapojit se do hry.Lidem, jako jsou Michael Redd, David Robinson a další basketbalové hvězdy, jde ovšem mnohem o víc než jen o úspěch na palubovce. Jejich

Detailní informace

Detailní popis produktu

Basketbal táhne. A každý hráč - od nejúspěšnějšího střelce NBA ve Spojených státech až po malého kluka na zaprášeném plácku v Africe - chce vzít do ruky míč a zapojit se do hry.

Lidem, jako jsou Michael Redd, David Robinson a další basketbalové hvězdy, jde ovšem mnohem o víc než jen o úspěch na palubovce. Jejich život má i další, duchovní rozměr, který jim pomáhá zvládat tlaky vyplývající z kariéry, rodinného i osobního života a přináší jim skutečné vítězství a úspěch.

V dokumentu nahlédnete do života několika slavných hvězd NBA. Uvidíte záběry špičkových doskoků i smečí, pohledy do zákulisí i osobní rozhovory s hráči a porozumíte tomu, co se za slovem bdquo;HRAJEM!ldquo; skrývá pro ně.

Délka: 26 minut
anglicky, české titulky

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmy
Vydavatelsví: Nový život
Rok Vydání: 2010
EAN:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: