Hledal jsem Alláha, našel Ježíše

Kód: RB0006
Tip Doprodej
Neohodnoceno
–10 %
Hledal jsem Alláha, našel Ježíše
319 Kč –10 % 287 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Nabeel Qureshi v knize popisuje svou dramatickou cestu od islámu ke křesťanství - cestu, na které nechybělo usilovné hledání pravdy, přátelství ani nadpřirozené sny. Qureshi poskytuje důvěrný vhled do harmonické muslimské domácnosti a vypravuje, jak se zamiloval do islámu - než téměř proti své vůli objevil důkazy, které obrátily jeho život zcela

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabeel Qureshi v knize popisuje svou dramatickou cestu od islámu ke křesťanství - cestu, na které nechybělo usilovné hledání pravdy, přátelství ani nadpřirozené sny.
Qureshi poskytuje důvěrný vhled do harmonické muslimské domácnosti a vypravuje, jak se zamiloval do islámu - než téměř proti své vůli objevil důkazy, které obrátily jeho život zcela jiným směrem. Vnitřní zápas, jehož jsme v knize svědky,
míří až k samé podstatě existence. Je to zápas, ve kterém dává Qureshi všanc vše, na čem mu v životě opravdu záleží.
Hledal jsem Alláha, našel Ježíše je poutavá a myšlenkově bohatá kniha vyprávějící silný příběh o střetu mezi islámem a křesťanstvím v srdci jednoho muže - a o pokoji, který nakonec v Ježíši našel.

Nabeel Qureshi začal studovat Bibli jen proto, aby ji mohl zpochybnit, ale stalo se něco neuvěřitelného a on nakonec poznal Ježíše... Jsem si naprosto jistý, že i vás povzbudí a vyzve k hlubokému zamyšlení.
- Ravi Zacharias, autor a řečník

Nabeel Qureshi mistrně hájí evangelium a zároveň vykresluje nádherný obrázek muslimských rodin a jejich dědictví... Knihu všem upřímně doporučuji k přečtení. Nakrmí vaše srdce i mysl.
- Josh D. McDowell, autor a řečník

Qureshiho příběh je svěží, působivý, velmi poučný a místy srdcervoucí - a je lepší než tisíc učebnic.
- Os Guiness, autor a sociální kritik

hellip;
NABEEL QURESHI vystudoval medicínu na Eastern Virginia Medical School, křesťanskou apologetiku na Biola University a náboženství na Duke University. Působil také jako řečník v rámci Ravi Zacharias International Ministries.

Kniha získala cenu Christian Book Award v kategorii nejlepší literatura faktu a nejlepší nový autor.

Brož., 360 str., rok vydání: 2017

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Rosa Media
Rok Vydání: 2017
Počet stran: 360
Vazba: brožovaná
EAN: 9788090541863
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: