Hledá se Timoteus

Hledá se Timoteus

Tony Cooke

Jedno je jisté. Bůh chce v Česku i na Slovensku vybudovat silné místní církve, které ovlivňují svá města a regiony... více

Kniha

vydavatel: Tomáš Hovorka

kód produktu: DB3479

maloobchodní cena: 333 Kč ušetříte 33 Kč (10%)

300 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Tony Cooke - Hledá se Timoteus

Jedno je jisté. Bůh chce v Česku i na Slovensku vybudovat silné místní církve, které ovlivňují svá města a regiony. Silné místní církve a křesťanské služby potřebují silné a duchovně dospělé vedoucí. Ale také „armádu“ dalších služebníků, kteří stojí ve službě pomoci a společně napomáhají naplnění vize, kterou pastorům a vedoucím Bůh svěřil.

Tato kniha je určena věřícím, kteří jsou povoláni do podpůrné služby či služby pomoci. Má jim pomoci stát se větším přínosem pro Boží království. Má pomoci vyvarovat se chyb, budovat charakter a posílit spolupráci uvnitř Těla Kristova, v místních sborech a křesťanských službách.

Osnova knihy je postavena na fascinujícím příběhu Timotea, který byl nejbližším spolupracovníkem apoštola Pavla a jeho synem ve víře. Témata jako loajalita, věrnost, týmová sehranost, správná motivace, integrita a čest, diskrétnost, komunikace a mnoho dalších, pomohou věřícím o službě v místní církvi přemýšlet jinak, zdravěji, dospěleji, jako týmoví hráči.

Více o autorovi: Tony studoval na Butlerově univerzitě v Indianapolisu a později v roce 1981 absolvoval Rhema Bible Training Centre. Získal také tituly na North Central University (bakalářský titul v oboru církevních služeb) a Liberty University (magisterský titul v oboru teologických studií/církevních dějin). V roce 1983 Tony začal pracovat na plný úvazek pro Rhemu a sloužil zde až do května 2002. Kromě vyučování v biblické škole Tony působil jako pomocný pastor Biblické Církve Rhema (1985-2002), byl ředitelem Asociace služebníků Rhema v USA (1985-1998), ředitelem sdružení Absolventů Rhema (1987-1998) a děkanem Rhema Bible Training College (1999-2002).

Vydavatel: H. Atelier 2022, A5, 252 stran

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku