Hlad v zemi

Kód: DB2988
Neohodnoceno
–10 %
Hlad v zemi
190 Kč –10 % 171 Kč
Skladem (>10 ks)
Stačí si přečíst jen pár kapitol z knihy Skutků, abychom si uvědomili, že první církev nezakoušela duchovní svěžest a explozivní růst kvůli nějakým trikům a metodám, ale protože se zaměřila především na biblické kázání. Církev dnes víc než kdy dříve nutně potřebuje pastory, kteří budou naplňovat své nejvyšší

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stačí si přečíst jen pár kapitol z knihy Skutků, abychom si uvědomili, že první církev nezakoušela duchovní svěžest a explozivní růst kvůli nějakým trikům a metodám, ale protože se zaměřila především na biblické kázání.
Církev dnes víc než kdy dříve nutně potřebuje pastory, kteří budou naplňovat své nejvyšší poslání - odpoví na Boží výzvu krmit své stádečko kázáním celého Božího slova. Potřebujeme Boží muže vykládající Boží slovo tak, aby byl slyšet Boží hlas, byla vidět Boží sláva a aby lidé poslechli Boží vůli. To je výkladové kázání. A to je také naléhavá potřeba současnosti.

Témata knihy:

  • Prvořadost biblického kázání
  • Moc biblického kázání
  • Vzor biblického kázání
  • Vášeň pro biblické kázání

Steven J. Lawson je zakládajícím pastorem Grace Fellowship Baptist Church v Mobile v Alabamě. Je autorem mnoha knih a komentářů a slouží jako hostující učitel výkladového kázání na Southern Baptist Theological Seminary, The Masterrsquo;s Seminary a Expositorrsquo;s Institute v Grace Community Church v kalifornském Sun Valley.

Brož., 116 str., rok vydání: 2015

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Didasko
Rok Vydání: 2015
Počet stran: 116
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087587164

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: