Hermie a ustrašený pavouk (plast)

Kód: DDVD0264
Doprodej
Neohodnoceno
–10 %
Hermie a ustrašený pavouk (plast)
99 Kč –10 % 89 Kč
Skladem (9 ks)
HERMIE A JEHO PŘáTELé jsou tady, aby vás pobavili, zazpívali si s vámi krásné písničky a tu a tam vás poučili co je v životě správné.DVD obsahuje 3 animované příběhy pro děti od 4 do 10 let: HERMIE - OBYČEJNá HOUSENKA Co je vlastně špatného na tom, když je někdo obyčejnou housenkou? Zeptejte se Hermieho nebo jeho kamaráda Wormieho

Detailní informace

Detailní popis produktu

HERMIE A JEHO PŘáTELé jsou tady, aby vás pobavili, zazpívali si s vámi krásné písničky a tu a tam vás poučili co je v životě správné.

DVD obsahuje 3 animované příběhy pro děti od 4 do 10 let:
HERMIE - OBYČEJNá HOUSENKA
Co je vlastně špatného na tom, když je někdo obyčejnou housenkou? Zeptejte se Hermieho nebo jeho kamaráda Wormieho - a ti vám to poví. Žádné atraktivní pruhy. Žádné výrazné tečky. A dokonce ani žádný super domeček jako mají šneci, či super mravenčí síla. Ve srovnání se zbytkem Božích stvoření se cítí být docela obyčejní. Nedůležití. Tak trochu mimo mísu. Ale Stvořitel pro ně plánuje neuvěřitelné překvapení, aby jim ukázal, jak zvláštní jsou.

HERMIE A LHáŘKA FLO
Tahle upovídaná moucha jménem Flo si v jednom kuse vymýšlí a přikrašluje svá dobrodružství. Občas tím někoho i ohromí, ale jak se do svých lží zamotává, ztrácí kamarády. Jedno přísloví říká, že quot;neunikne ten, kdo lži šíříquot;. Hermie s jeho přáteli vám ukáže, jak je důležité si nepřikrášlovat pravdu proto, abychom sami vypadali lépe.

HERMIE A USTRAšENý PAVOUK
Řekl snad někdo slovo PAVOUK?! Fuuuj! Aniž by bral jakýkoli zřetel na quot;Zahradní dohodu z roku 1985quot;, vstoupí obrýlený pavouk Webster do zahrady, kde bude muset čelit dlouhému seznamu věcí, kterých se bojí: odchodu z domova, ostatnímu hmyzu, mluvení na veřejnosti, setkávání se s ostatními, vodě, výškám, létání vzduchem, temným místům... Vůbec přitom netuší, že on sám o sobě představuje velký chlupatý zdroj nebezpečí pro všechen ostatní hmyz na zahradě. Ale díky pomocné ruce našich přátel najde Webster způsob, jak se vypořádat se vším, čeho se bojí - na druhou stranu se ale ostatní příslušníci hmyzí rodiny budou muset naučit vypořádat se s Websterem.

USA 2004, 86 min, český dabing
Ostatní díly najdete zde.

Upoutávka na sérii Hermie Friends v angličtině:

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmy
Vydavatelsví: Urania
Rok Vydání: 2013
EAN: 8594033212926

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: