Hermie: Kdo to tu vlastně řídí? (plast)

Kód: DDVD0288
Neohodnoceno
–10 %
Hermie: Kdo to tu vlastně řídí? (plast)
99 Kč –10 % 89 Kč
Skladem (7 ks)
FLO SHOW, KTERá ZPŮSOBILA ROZRUCHFlo se vrací, a to hned ve vlastní televizní talk show! Musí si promyslet o čem se bude mluvit a koho pozvat do studia jako hosta. Až když naštve doslova každého hosta ve studiu, uvědomí si, že se za své protivné výroky na adresu hostů musí omluvit. Flo se naučí, že slova mají velkou moc. Přesněji, že jedno malé „promiň“ může

Detailní informace

Detailní popis produktu

FLO SHOW, KTERá ZPŮSOBILA ROZRUCH Flo se vrací, a to hned ve vlastní televizní talk show! Musí si promyslet o čem se bude mluvit a koho pozvat do studia jako hosta. Až když naštve doslova každého hosta ve studiu, uvědomí si, že se za své protivné výroky na adresu hostů musí omluvit. Flo se naučí, že slova mají velkou moc. Přesněji, že jedno malé bdquo;promiňldquo; může změnit celý svět.

KDO TO TU VLASTNĚ ŘíDí? Setkejte se s členy zahradní partičky, než vyrostou! Členové zahradní party u táborového ohně pod letní oblohou pokrytou hvězdami vzpomínají na oblíbené zážitky. Ukáže se, že veškerá dobrodružství Hermie a jejích přátel jsou možná jen díky tomu, co se jim přihodilo v dětství.

ANTONIO A JEHO SOUPEŘ NEBOLI STATEČNý MRAVENEC Do zahrady se přistěhuje obhroublý cizinec a zkouší Antoniovu trpělivost. Antoniovi by se nejspíš mělo říkat bdquo;statečný mravenecldquo;, zasloužil by si to hlavně za to, jak hrdinně vede svou mravenčí armádu v boji na obranu zahrady před Velkým skřehotalem utlačovatelem. Ale jakmile se do zahrady nastěhují další cizinci-mravenci, jejich podivné způsoby přimějí Antonia použít jiné než fyzické síly a vojenské zkušenosti, aby problém vyřešil.

USA 2002-2010, 103 min, český dabing
Ostatní díly najdete zde.
Ukázka v angličtině:

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmy
Vydavatelsví: Urania
Rok Vydání: 2013
EAN: 8594033214074

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: