Formování spirituality v listu Římanům

Formování spirituality v listu Římanům

Jiří Beneš

Tato publikace je dílem známého a uznávaného starozákoníka doc. Mgr. Jirího Beneše, Th.D., vedoucího katedry biblistiky a judaistiky na Husitské teologické fakultě Univerzity Karlovy,.. více

Kniha

vydavatel: Návrat domů

kód produktu: NK0344

maloobchodní cena: 290 Kč ušetříte 29 Kč (10%)

261 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Jiří Beneš - Formování spirituality v listu Římanům

Tato publikace je dílem známého a uznávaného starozákoníka doc. Mgr. Jirího Beneše, Th.D., vedoucího katedry biblistiky a judaistiky na Husitské teologické fakultě Univerzity Karlovy, autora několika zajímavých a podnětných knih z oblasti Starého zákona. Primární zájem autora je v rovině spirituální, co Boží slovo říká mně teď a tady, do mého osobního života a do života společnosti. Navazuje tak na starou exegetickou tradici — hledání duchovního smyslu (významu).

V Benešove osobitém výkladu Pavlova listu Římanům biblické verše ožívají, jiskří, stávají se aktuálním oslovením, zdrojem inspirace a naléhavou výzvou pro člověka dvacátého prvního století. Benešův odvážný nápad sledovat v klasickém textu apoštola Pavla velmi moderní téma spirituality přinesl hojné a vzácné plody. Tato kniha je pozváním, kdo jej přijme,  nezůstane stejný, jaký byl dřív.

prof. Pavel Hošek, Ph.D.

 

Benešova kniha je tedy inspirativním připomenutím často nezdůrazňovaných rovin výkladu Písma a jejím záměrem je přispět k prohlubování naší spirituality, a tudíž našeho křesťanského života.

Doc. ThDr. Václav Ventura, Th.D.

 

Rok vydání2023
NakladatelNávrat domů
Vazbabrožovaná
Počet stran264
EAN9788072554577
Rozměry146 x 205 mm

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku